Інтерфакс-Україна
15:47 25.06.2018

До Ради можуть пройти шість партій, без урахування політсил Вакарчука і Зеленського - опитування КМІС

2 хв читати
До Ради можуть пройти шість партій, без урахування політсил Вакарчука і Зеленського - опитування КМІС

 Шість політичних сил мали б шанси пройти до складу Верховної Ради, якби парламентські вибори відбулися в середині червня (при цьому в списках немає партій Святослава Вакарчука і Володимира Зеленського), про що свідчать результати червневого опитування Київського міжнародного інституту соціології (КМІС).

Згідно з оприлюдненими в понеділок даними дослідження, з урахуванням співвідношення відсотка тих, хто визначився з вибором, 21,6% респондентів проголосували б за партію ВО "Батьківщина" (лідер Юлія Тимошенко), 15,9% - за партію "Громадянська позиція" Анатолія Гриценка, 11,4% - за партію "Опозиційний блок", 11,1% - за Радикальну партію Олега Ляшка. На 10,5% могла б розраховувати партія "За життя" Вадима Рабиновича, 7,9% - партія "Блок Петра Порошенка "Солідарність".

Відповідно до результатів опитування, не подолали б 5% бар'єр партії ВО "Свобода" і "Об'єднання "Самопоміч" (по 4,6%), Аграрна партія (1,9%). На інші політсили припало б 10,3% голосів респондентів загалом.

Якби в списках політсил були партії С.Вакарчука і В.Зеленського, то голоси тих, хто визначився з вибором, розподілилися б таким чином: 19,5% проголосували б за ВО "Батьківщина", 14,4% - за "Громадянську позицію", 10,5% - за "Опозиційний блок", 10,3% - за партію "За життя". Радикальна партія О.Ляшка могла б претендувати на підтримку 9,7% опитаних, БПП - 7,3%, партія "Блок Святослава Вакарчука" - 6,2%, партія "Слуга народу" В.Зеленського - 5,2%. Решта партій не подолали б 5% бар'єр.

Опитування проводилося 7-21 червня 2018 року методом особистого інтерв'ю серед 2005 респондентів, які проживають у 110 населених пунктах усіх регіонів України, окрім АР Крим і непідконтрольних територій Луганської та Донецької областей, за стохастичною вибіркою, репрезентативною для населення України віком від 18 років. Статистична похибка вибірки (з ймовірністю 0.95 і за дизайн-ефекту 1,5) не перевищує 3,3% для показників, наближених до 50%, 2,8% - для показників, наближених до 25%, 2,0% - для показників, наближених до 10%, 1,4% - для показників, наближених до 5%.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Глави МЗС Польщі та США обговорили стан переговорів щодо миру в Україні

Глава МЗС Великої Британії: працюємо із США, Україною та європейськими союзниками для забезпечення справедливого і міцного миру

Визнання США Криму російським та відмова Україні в можливості вступу до НАТО приведуть до нової війни – нардеп Соболєв

Порошенка утримували на кордоні попри рішення суду, через що він пропустив перший день Міжпарламентської ради Україна–НАТО - адвокат

Єврокомісія щодо можливої відмови України від територій: Крим – це Україна

Україна готова обговорювати мирну угоду з Росією, але тільки після реального припинення вогню – ЗМІ

"Євросолідарність" вважає суд над заступником Кличка Прокопівим спробою залякати опозицію

Рубіо анонсував масштабну реорганізацію Держдепу США

Климпуш-Цинцадзе про умови для припинення вогню: якщо це правда, то США не налаштовані на пошук досягнення тривалого миру

Нардеп Сірко не вірить, що США робило чи буде робити офіційні пропозиції з визнання Криму російським

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА