Інтерфакс-Україна
21:06 26.06.2018

Рада ЄС вирішила почати переговори про вступ до Євросоюзу з Албанією і Македонією

1 хв читати

Рада Євросоюзу із загальних питань на засіданні в Люксембурзі домовилася про початок переговорів про вступ до ЄС з Албанією і Македонією.

"Держави-члени визначили на сьогоднішньому засіданні Ради із загальних питань шлях до відкриття переговорів про вступ (до Євросоюзу - ІФ) з колишньою югославською республікою Македонією і Албанією в червні 2019 року", - йдеться в повідомленні прес-служби Ради ЄС, опублікованому у вівторок в мікроблозі в Твіттері.

В ЄС у цьому бачать "ясну перспективу європейського майбутнього" обох країн.

ОСТАННЄ

Кличко обговорив з міністром оборони Естонії збільшення підтримки ЗСУ, які захищають Європу

Порошенко привіз дрони на фронт для Тетяни Чорновол, яка може стати нардепом, та для інших бригад на півдні

Атаки РФ на американське підприємство в Україні та Польщу залишились без належної відповіді – Келлог

Порошенко обговорив з Сікорським власні розробки в сфері ОПК

Сікорський поки не бачить підстав для розриву дипвідносин з РФ

МЗС Чехії викликає російського посла для пояснень

Петиція за присвоєння Парубію звання Героя України набрала 25 тисяч голосів

Порошенко обговорив з головою комітету Європарламенту підтримку українського ОПК та використання російських активів

Відносна більшість українців за демократію, але під час війни тяжіють до наявності сильного лідера, – соцопитування КМІС

Європарламент схвалив резолюцію щодо звітів Єврокомісії за 2023-24 роки про прогрес України в реформах – Порошенко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА