Інтерфакс-Україна
12:10 02.07.2018

Керівник фракції "БПП" висловив сподівання, що у ВР вистачить голосів для призначення нових членів ЦВК

1 хв читати
Керівник фракції "БПП" висловив сподівання, що у ВР вистачить голосів для призначення нових членів ЦВК

Керівник фракції "Блок Петра Порошенка" Артур Герасимов сподівається, що до четверга, 5 липня, окремі фракції не відмовляться голосувати за нові кандидатури членів Центральної виборчої комісії (ЦВК).

"Ми вітаємо, що першим питанням у четвер розглядатиметься оновлення складу Центральної виборчої комісії. Ми ще раз сподіваємося, що за ці три дні - до розгляду цього питання - деякі фракції не передумають голосувати за те, що вони вже не раз обіцяли своїм виборцям", - сказав А.Герасимов на засіданні погоджувальної ради керівників фракцій, депутатських груп і комітетів Верховної Ради в Києві в понеділок.

У свою чергу представник президента у Верховній Раде Ірина Луценко наголосила, що глава держави наполягає на оновленні складу ЦВК та ухваленні відповідних рішень парламентом.

Водночас вона зазначила, що всі охочі могли приєднатися до процесу дискусії щодо кандидатів у члени ЦВК, було проведено активну роботу в профільному комітеті.

"Усі діалоги відбулися, всі консультації відбулися. Прошу Андрія Володимировича (Парубія - ІФ) наполягти і винести це питання до зали парламенту", - сказала представник президента України у ВР.

Раніше цього дня голова ВР Андрій Парубій заявив, що має намір запропонувати народним депутатам найближчого пленарного четверга, 5 липня, звільнити членів ЦВК, термін повноважень яких закінчився, і призначити замість них нових.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Южаніна про обшук в квартирі її сина: я не планую складати мандат, трибуна моя

Діалог США з РФ нагадує теплу розмову, потрібно змінити тональність – Зеленський

Зеленський про Коаліцію рішучих: Європа ще не вирішила, що вона буде з Україною повністю, якщо не буде США

18-ий пакет санкцій ЄС може бути прийнятий у червні – Зеленський

"Розумна політика" ініціює відставку уряду Шмигаля

Трамп закликав Іран укласти угоду по атому, бо "буде набагато гірше"

ЄС закликав до дипломатичного врегулювання ситуації на Близькому Сході

Конкурс на голову БЕБ опинився під сумнівом через непрозоре оцінювання

Українці будуть захищати свою землю до кінця, Путін не може перемогти – глава МЗС Великої Британії

Рубіо, вітаючи РФ з національним днем, можливо, хотів показати готовність США до діалогу з Росією про припинення вогню – нардеп

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА