Інтерфакс-Україна
13:48 03.07.2018

Порошенко: Ми розраховуємо на підтримку Сербії в питанні введення миротворців на Донбас

1 хв читати
Порошенко: Ми розраховуємо на підтримку Сербії в питанні введення миротворців на Донбас

Україна розраховує на підтримку Сербії в питанні введення миротворчої місії ООН на Донбас, заявляє президент України Петро Порошенко.

"Ми, безумовно, розраховуємо на підтримку Сербії в питанні введення миротворчої місії з мандатом Ради безпеки ООН, і ми впевнені в тому, що чітка імплементація Мінських домовленостей з чітким пріоритетом компонента безпеки є сьогодні безальтернативним шляхом досягнення миру на українській землі", - сказав П.Порошенко в заяві для преси після переговорів із президентом Сербії Александром Вучичем у вівторок у Белграді.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна формує нову систему переходу від військової служби до цивільного життя – нардеп Тарасенко

"Європейська солідарність" закликала депутатів фракції "Батьківщина" об’єднатись у роботі з відновлення субʼєктності парламенту

Безпека України може визначатися лише із залученням України - Зеленський після розмови зі Стуббом

Дрісколл зустрічається з росіянами в Абу-Дабі для обговорення оновленого мирного плану для України

Расмуссен закликав Європу не чекати на США та розмістити до 20 тис. військ за лінією фронту України й створити повітряний щит

Зеленський і Стармер скоординували позиції перед зустріччю Коаліції охочих

Стубб: Наступні дні будуть вирішальними для наших зусиль щодо досягнення справедливого та тривалого миру в Україні

Ініціативна група "Першого грудня" про заяву президента США: наші козирі – гідність, свобода і солідарність

Умєров: Ми очікуємо на організацію візиту Президента України до США у найближчу можливу дату в листопаді

Макрон вважає, що деякі пункти запропонованого США плану щодо України потребують уточнень

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА