Інтерфакс-Україна
14:10 03.07.2018

Україна та Сербія проводять переговори про відкриття авіарейсу Белград - Київ, повідомив Вучич

1 хв читати
Україна та Сербія проводять переговори про відкриття авіарейсу Белград - Київ, повідомив Вучич

 Україна та Сербія проводять переговори про відкриття регулярного авіарейсу сполученням Белград - Київ, заявляє президент Сербії Александр Вучич.

"Ми вже розпочали переговори ... про відкриття нового регулярного рейсу в напрямку Белград - Київ", - сказав А.Вучич після переговорів з українським президентом Петром Порошенком у вівторок у Белграді.

Він наголосив, що відкриття авіарейсу сприятиме встановленню ділових і культурних зв'язків між Україною та Сербією.

За словами А.Вучича, минулого року Сербію відвідали понад 10 тис. туристів з України. "Віримо, що цей туристичний потік і надалі зростатиме", - зазначив він.

Сербський президент відзначив також зацікавленість у тому, щоб і громадяни Сербії подорожували в Україну.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Климпуш-Цинцадзе: Україна не має права ігнорувати зауваження, викладені у звіті Єврокомісії

"Євросолідарність" закликає Раду і Кабмін обговорити доповідь Єврокомісії по Україні і врахувати її в роботі

Кличко: На наступній сесії Київради планується збільшити фінансування Сил безпеки і оборони ще на 1 млрд грн.

Апеляційний адміністративний суд визнав незаконним блокування міжнародної діяльності Порошенка

Нардеп Слинько увійшов до фракції "Слуга народу"

Раді рекомендують ухвалити закон щодо уточнення питання проходження військової служби співработниками розвідорганів - нардеп

Орбан би не переміг, якби вибори відбулися зараз, але до весни ще багато часу - депутат Закарпатської облради Цебер

Центристи D66 перемагають на дострокових виборах у Нідерландах – ЗМІ

У Нідерландах на виборах у парламент суспільство вибрало стабільність - Климпуш - Цинцадзе

Порошенко під час передачі допомоги ЗСУ звинуватив ДССЗЗІ в тому, що залишила бригади "без очей"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА