Інтерфакс-Україна
17:43 03.07.2018

ВР хоче заборонити на 3 роки підвищення тарифів на передплату та доставку місцевої періодики на підконтрольній Україні території Донбасу

1 хв читати
ВР хоче заборонити на 3 роки підвищення тарифів на передплату та доставку місцевої періодики на підконтрольній Україні території Донбасу

Верховна Рада має намір встановити трирічний мораторій на підвищення тарифів на доставку україномовних друкованих видань на територію України та періодичних регіональних і місцевих видань на підконтрольній Україні території Донецької та Луганської областей.

За відповідний законопроект(№7291) в першому читанні проголосували 228 народних депутатів на вечірньому засіданні у вівторок.

Законопроект пропонує заборонити підвищення тарифів на приймання передплати і доставку за передплатою друкованих засобів масової інформації, які видаються українською мовою, тимчасово терміном три роки з дати ухвалення закону.

Крім того, пропонується тимчасово, на термін особливого періоду, встановити мораторій на підвищення тарифів на приймання передплати і доставку за передплатою вітчизняних періодичних друкованих ЗМІ регіональної та місцевої сфери розповсюдження на підконтрольні Україні території Донецької та Луганської областей.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Законопроєкт про Кіберсили ЗСУ суперечить чинному законодавству - нардеп

ЦВК продовжила для Чорновол строк подання документів для реєстрації народною депутаткою

Київрада має перенаправити на мобільні укриття півмільярда грн, які не використали райадміністрації - Кличко

Зеленський пояснює дії Орбана прагненням наростити рейтинг його партії блокуванням України

Рейтинг Макрона впав до рекордно низьких 14% на тлі політичної кризи в країні - опитування

Бельгія висунула вимоги щодо використання російських активів для фінансування позики Україні

Залужний: Я не визнаю жодних ідей проведення виборів під час війни

"Слуга народу" підтримала кандидатуру Бережної на посаду віце-премʼєра з гуманітарної політики - міністра культури

Зеленський обговорив із міністром фінансів Данії продовження оборонної співпраці

Різні версії документів про санкції проти Порошенка опубліковані на сайтах президента та РНБО, що свідчить про фальсифікацію - адвокат

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА