Інтерфакс-Україна
17:18 09.07.2018

Саміт Україна-ЄС вказав на відповідальність Росії за конфлікт на сході України і вимагає повного виконання Мінських угод

1 хв читати
Саміт Україна-ЄС вказав на відповідальність Росії за конфлікт на сході України і вимагає повного виконання Мінських угод

 Президент Європейської Ради Дональд Туск закликав до повного виконання Мінських угод і наголосив на відповідальності Росії за конфлікт на сході України.

"Ми продовжуємо вимагати повного виконання Мінських угод, і наголошуємо на відповідальності Росії за війну на сході України", - сказав він під час спільної заяви з президентом України Петром Порошенком і президентом Європейської комісії Жаном-Клодом Юнкером за результатами 20-го саміту Україна - ЄС у понеділок у Брюсселі.

Д.Туск додав, що внаслідок конфлікту понад 10 тис. людей загинули, понад 24 тис. дістали поранень.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Військовий Єгор Фірсов закликав голову Деснянської РДА Бахматова спрямувати енергію на службу в ЗСУ

В Києві з Парубієм прощатимуться в понеділок ввечері на Майдані, повідомив Порошенко

Зеленський та Залужний, а також їх партії отримали б найвищу підтримку українців в разі виборів – соцопитування "Рейтинга"

Порошенко на місці вбивства Парубія у Львові: зробимо все можливе для того, щоб знайти виконавців

Мерц: Путін хоче відновити СРСР, дестабілізує демократії й намагається впливати на громадську думку

Кияни найкраще оцінюють діяльність "Євросолідарності" і "Голосу" в Раді – КМІС

Гарантії безпеки не працюють, коли на українські міста знову летять дрони і ракети, потрібне зміцнення армії – Порошенко

Запровадження 1 січня 2026р нової електронної акцизної марки призведе до втрати держбюджетом 140 млрд грн - думка

Україна готується до 5го саміту Кримської платформи на рівні лідерів, президент вже надіслав запрошення - Жовква

Гарантії безпеки мають бути в договорі, який потребує ратифікації — голова делегації Ради у ПА НАТО

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА