Інтерфакс-Україна
17:37 09.07.2018

Антикорупційні реформи мають залишитися пріоритетом української влади - Туск

1 хв читати
Антикорупційні реформи мають залишитися пріоритетом української влади - Туск

 Президент Європейської Ради Дональд Туск заявив, що антикорупційні реформи мають залишитися пріоритетом української влади, і очікує затвердження поправок, необхідних для належної роботи Вищого антикорупційного суду України.

"Ми вітаємо нещодавнє ухвалення закону про створення Вищого антикорупційного суду і очікуємо на затвердження поправок, необхідних для належної роботи суду. Антикорупційні реформи мають залишатися пріоритетом порядку денного України", - сказав Д.Туск під час спільної заяви з президентом України Петром Порошенко і президентом Європейської комісії Жаном-Клодом Юнкером за результатами 20-го саміту Україна - ЄС у понеділок у Брюсселі.

Він також підтвердив відданість європейських партнерів просуванню політичної асоціації та економічної інтеграції України до Євросоюзу.

За його словами, ЄС також відзначає низку реформ, вже запущених урядом, які в довгостроковій перспективі зроблять Україну сильнішою.

У свою чергу президент Єврокомісії Ж.-К.Юнкер зазначив, що від подальшої боротьби з корупцією в Україні залежатиме надання макрофінансової допомоги Києву.

"Спеціальний антикорупційний суд був заснований. Ми вітаємо заснування цього суду. Звичайно, в України буде домашнє завдання - ще більше боротися з корупцією в майбутньому. Я думаю, що це буде тест на ефективність Української антикорупційної системи, він залишається важливим елементом нашого процесу іспиту, і, звичайно, буде залишатися на Він також висловив занепокоєння зростанням корупції в Україні, але констатував прогрес у боротьбі з корупцією.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

КНР може змусити Путіна сісти за стіл переговорів – Сікорський

Порошенко: Ратифікація угоди – спроба виходу з кризи у відносинах між Україною та США

Глави МЗС 7 країн, які постраждали від Мюнхенської змови, пакту Молотова-Ріббентропа та Ялтинської системи, застерегли від умиротворення агресора

Фракція "Європейська солідарність" обговорила угоду щодо створення інвестиційного фонду Україна-США з дипломатами та експертами

США намагаються зосередитися на тому, як би виглядало довгострокове врегулювання війни і вважають, що РФ вимагає зараз занадто багато - Венс

Профільний комітет, можливо, уточнить текст законопроєкту про ратифікацію угоди між Україною та США про копалини

Порошенко наполягає на важливості угоди про копалини з США і вимагає ознайомлення з її змістовною частиною

Климпуш-Цинцадзе: розраховуємо на новий уряд Німеччини щодо збільшення підтримки України, зокрема у військовій сфері

Мерц зазнав поразки в першому турі виборів канцлера

Результати 1-го туру президентських виборів у Румунії свідчать про роботу РФ з просування на Заході своїх наративів - Климпуш-Цинцадзе

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА