Інтерфакс-Україна
18:20 09.07.2018

Гройсман прибув до Туреччини для участі в інавгурації Ердогана - посол

1 хв читати
Гройсман прибув до Туреччини для участі в інавгурації Ердогана - посол

 Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман у понеділок прибув до Туреччини для участі в інавгурації Реджеп Таїпа Ердогана, повідомив посол України в цій країні Андрій Сибіга.

"До Туреччини прибув В.Гройсман для участі в церемонії інавгурації Р.Т.Ердогана", - написав посол в мікроблозі Twitter у понеділок.

Інших подробиць А.Сібіга не повідомив.

Як повідомлялося, 12 червня Вища виборча комісія Туреччини оголосив про перемогу Р.Т.Ердогана на виборах президента країни.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Нідерландах відкрилися виборчі дільниці на дострокових виборах у парламент

Порошенко закликав зупинити транзит російської нафти через "Дружбу"

Кличко: У Страсбурзі підписали меморандум щодо впровадження Громадських асамблей у містах України

Кличко запросив до України моніторингову місію Ради Європи щодо тиску на органи самоврядування

Україна пропонує ЄС надання їй статус спостерігача у процесі реформування Спільної аграрної політики Євросоюзу - Качка

США очікують від Угорщини відмови від нафти РФ і закликають Китай тиснути на Москву – посол США при НАТО

Міністерства оборони України та Великої Британії домовилися про спільне виробництво дронів-перехоплювачів - Умєров

Мелоні на засіданні Коаліції охочих наголосила на важливості єдності Європи та США

Зеленський: Тиск на російську нафту – це інструмент для закінчення війни

Питання використання заморожених актививів РФ має бути вирішено до Святвечора – прем’єр-міністерка Данії

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА