20:22 11.07.2018

Порошенко схвалює декларацію НАТО з підтвердженням перспективи майбутнього членства України в Альянсі

2 хв читати
Порошенко схвалює декларацію НАТО з підтвердженням перспективи майбутнього членства України в Альянсі

Президент України Петро Порошенко позитивно оцінив затверджену в Брюсселі декларацію країн-членів НАТО з підтвердженням перспективи майбутнього членства України в альянсі.

"Глава Української держави вітає декларацію, затверджену главами держав та урядів країн-членів альянсу, в якій підтверджено перспективу майбутнього членства України в НАТО і засуджено агресію Росії", - йдеться в повідомленні представництва України при НАТО у Twitter.

Пізніше в середу П.Порошенко на своїй сторінці в соцмережі Facebook також зазначив, що вітає рішення брюссельського саміту НАТО щодо зміцнення партнерства з Україною та її незаперечних перспектив євроатлантичної інтеграції.

"Це результат багаторічної роботи нашої команди та чітке визнання прогресу України на шляху реформ і наближення до стандартів альянсу. Ми й надалі робитимемо все можливе для забезпечення реалізації євроатлантичних прагнень Українського народу", - заявив глава Української держави.

Президент наголосив, що високо цінує підтвердження відданості альянсу підтримці суверенітету та територіальної цілісності України в її міжнародно визнаних кордонах.

"НАТО рішуче засуджує та ніколи не визнає анексії українського Криму. Наші партнери вимагають від Росії вивести свої війська з території нашої держави та припинити будь-яку політичну, фінансову та матеріальну підтримку незаконних збройних формувань на Донбасі. Вітаю готовність союзників продовжити потужний, скоординований, трансатлантичний тиск на російського агресора, зокрема санкції", - зазначив П.Порошенко, додавши, що "ми дуже цінуємо незламну єдність і солідарність альянсу з Україною".

Як повідомлялося, учасники саміту НАТО в Брюсселі схвалили декларацію, в якій, зокрема, підтвердили євроатлантичні прагнення України.

"Незалежна, суверенна і стабільна Україна, твердо віддана демократії та верховенству закону, є ключем до євроатлантичної безпеки. Ми тверді в нашій підтримці права України визначати свій курс у майбутньому та зовнішньополітичний курс без втручань ззовні. У світлі переформульованих в Україні прагнень до членства в НАТО ми підтримуємо наші рішення, прийняті на саміті в Бухаресті та наступних самітах", - ідеться в декларації.

П.Порошенко перебуває в Брюсселі, де відбувається саміт НАТО.

Загрузка...

ЕЩЕ ПО ТЕМЕ:

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Розірвання ДРСМД не призведе до "гонки озброєнь" – екс-посол США в Україні

Україна наполягає на постійній наглядовій місії в Керченській протоці, Росія не згодна

Гриценко: після виборів президента зовнішня політика України не зміниться, тому що у проросійського кандидата немає шансів перемогти

50 спостерігачів з Канади прибули в Україну напередодні виборів президента - Фріланд

Порошенко після зустрічі з Пенсом висловив надію на подальшу підтримку України США

Порошенко: ніхто не знає переможця президентських перегонів і це - запорука демократії

Тимошенко заявила, що не піде на компроміси з Москвою, які торкнуться інтересів України, навіть для завершення війни

Тимошенко обговорила з Лагард шлях реформ в Україні після виборів президента і розповіла Лінкявічусу про свій "Новий курс"

Гриценко обговорив з Волкером кроки з деокупації Донбасу і технічного переоснащення армії

Байден назвав РФ державою, що слабшає, але стає дедалі агресивнішою

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА