20:22 11.07.2018

Порошенко схвалює декларацію НАТО з підтвердженням перспективи майбутнього членства України в Альянсі

2 хв читати
Порошенко схвалює декларацію НАТО з підтвердженням перспективи майбутнього членства України в Альянсі

Президент України Петро Порошенко позитивно оцінив затверджену в Брюсселі декларацію країн-членів НАТО з підтвердженням перспективи майбутнього членства України в альянсі.

"Глава Української держави вітає декларацію, затверджену главами держав та урядів країн-членів альянсу, в якій підтверджено перспективу майбутнього членства України в НАТО і засуджено агресію Росії", - йдеться в повідомленні представництва України при НАТО у Twitter.

Пізніше в середу П.Порошенко на своїй сторінці в соцмережі Facebook також зазначив, що вітає рішення брюссельського саміту НАТО щодо зміцнення партнерства з Україною та її незаперечних перспектив євроатлантичної інтеграції.

"Це результат багаторічної роботи нашої команди та чітке визнання прогресу України на шляху реформ і наближення до стандартів альянсу. Ми й надалі робитимемо все можливе для забезпечення реалізації євроатлантичних прагнень Українського народу", - заявив глава Української держави.

Президент наголосив, що високо цінує підтвердження відданості альянсу підтримці суверенітету та територіальної цілісності України в її міжнародно визнаних кордонах.

"НАТО рішуче засуджує та ніколи не визнає анексії українського Криму. Наші партнери вимагають від Росії вивести свої війська з території нашої держави та припинити будь-яку політичну, фінансову та матеріальну підтримку незаконних збройних формувань на Донбасі. Вітаю готовність союзників продовжити потужний, скоординований, трансатлантичний тиск на російського агресора, зокрема санкції", - зазначив П.Порошенко, додавши, що "ми дуже цінуємо незламну єдність і солідарність альянсу з Україною".

Як повідомлялося, учасники саміту НАТО в Брюсселі схвалили декларацію, в якій, зокрема, підтвердили євроатлантичні прагнення України.

"Незалежна, суверенна і стабільна Україна, твердо віддана демократії та верховенству закону, є ключем до євроатлантичної безпеки. Ми тверді в нашій підтримці права України визначати свій курс у майбутньому та зовнішньополітичний курс без втручань ззовні. У світлі переформульованих в Україні прагнень до членства в НАТО ми підтримуємо наші рішення, прийняті на саміті в Бухаресті та наступних самітах", - ідеться в декларації.

П.Порошенко перебуває в Брюсселі, де відбувається саміт НАТО.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

За звільнення утримуваного в РФ Сущенка щодня борються українські та міжнародні юристи і дипломати

Рішення суду Лондона про замороження активів захистило телеканал "1+1" від можливих рейдерських посягань - Коломойський

Порошенко очікує від ВР якнайшвидшої підтримки в першому читанні поправок до Конституції про закріплення курсу на ЄС та НАТО

Порошенко призначив головою Черкаської обладміністрації голову облради Олександра Вельбівця

Сійярто заявив, що Угорщина не проти приїзду Клімкіна на зустріч міністрів НАТО

Заступник генсека НАТО подякувала Україні за створення платформи з протидії діям РФ

Президент ПА НАТО зазначила, що Україна та Грузія мають стати повноправними членами Альянсу

Рада ЄС ухвалила рішення про надання Україні допомоги на розвиток Приазов'я

Герасимов запропонував фракціям ВР підтримати в другому читанні зміни до Конституції про курс України в ЄС та НАТО

ВР цього тижня може розглянути зміни до Конституції щодо курсу до НАТО та ЄС, якщо буде готовий висновок КС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА