Інтерфакс-Україна
07:56 12.07.2018

Палата представників США схвалила резолюцію на підтримку НАТО на тлі критики Трампа на адресу членів Альянсу

1 хв читати
Палата представників США схвалила резолюцію на підтримку НАТО на тлі критики Трампа на адресу членів Альянсу

Палата представників конгресу США одноголосно схвалила резолюцію, яка висловлює підтримку НАТО, повідомляє в середу видання "Хілл".

У резолюції Північноатлантичний Альянс називають "найбільш важливою і критичною ланкою в сфері безпеки між Сполученими Штатами і Європою".

Раніше у вівторок аналогічну резолюцію схвалив сенат, на підтримку виступили 97 сенаторів, проти - 2.

Також, зазначає видання, в резолюції йдеться, що палата представників "підтримує збереження санкцій Сполучених Штатів, введених проти Росії".

Крім цього, в резолюції йдеться про необхідність для США "зберігати і збільшувати політичну, економічну підтримку країн Центральної та Східної Європи".

Президент США Дональд Трамп знаходиться в Брюсселі на саміті НАТО. Перед самітом Д.Трамп знову нагадав про те, що він незадоволений недостатніми витратами низки членів НАТО на оборону. Пізніше на саміті, як повідомляють ЗМІ, він запропонував збільшити оборонні витрати для країн НАТО з 2% ВВП до 4% ВВП.

Також Д.Трамп на саміті розкритикував енергетичну угоду між Берліном і Москвою і заявив, що Росія контролює Німеччину за допомогою енергетичних ресурсів.

"Я вважаю, що Німеччина - заручник Росії, тому що Німеччина отримує так багато енергії від Росії", - сказав Д.Трамп в середу під час робочого сніданку з генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом перед початком саміту Альянсу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Орбан наполягає, що Україна повинна залишатися "буферною" державою і пропонує стратегічну співпрацю з ЄС замість членства

Членом фракції "Голос" може стати політолог Давидюк замість Рущишина

Посол ЄС в Україні: поговорили з генпрокурором про необхідність незалежного функціонування НАБУ та САП

"Євросолідарність" вимагає від уряду призначити головою БЕБ переможця конкурсу Цивінського - Геращенко

Сенатори Шахін та Грем видали заяву із закликом до України продовжувати боротьбу з корупцією

УЗАГАЛЬНЕННЯ: Закон щодо НАБУ/САП набув чинності, західні політики заявляють про загрози для євроінтеграції; географія протестів шириться; Зеленський анонсує новий законопроєкт з нормами для незалежності антикорупційних інституцій

Качка обговорив з експертним середовищем ситуацію довкола НАБУ та САП і пошук оптимальних рішень для євроінтеграції України

Порошенко стверджує, що отримав від Держфінмоніторингу замість підстав для введення санкцій публікацію, яку розміщував у себе Портнов

Метою прийняття закону про НАБУ\САП є руйнування руху України в Європейський Союз, переконаний Порошенко

Єрмак і Ердоган обговорили необхідність зустрічі на рівні лідерів України, США та РФ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА