Інтерфакс-Україна
18:49 12.07.2018

Порошенко порушував питання українських заручників на зустрічах із Макроном і Трампом

1 хв читати
Порошенко порушував питання українських заручників на зустрічах із Макроном і Трампом

Президент України Петро Порошенко розраховує, що президенти Франції та США порушать питання звільнення українських політв'язнів на зустрічах із президентом РФ Володимиром Путіним.

"Окремо хочу сказати про те, що і під час зустрічі не лише з президентом Трампом (президент США Дональд Трамп - ІФ), а й із президентом (Франції) Еммануелем Макроном ми ретельно обговорили велику кількість питань, починаючи від військово-технічної співпраці та закінчуючи звільненням заручників. Президент Макрон заявив, що, ймовірно, буде зустріч у неділю з Путіним, і питання заручників, сподіваюся, буде порушено і в понеділок у Гельсінкі (на зустрічі президентів США і РФ - ІФ)", - сказав президент українським журналістам у четвер у Брюсселі у рамках саміту НАТО.

Президент також сказав журналістам: "На кожній зустрічі, зокрема зустрічі з Ердоганом (президентом Туреччини Реджепом Таїпом Ердоганом - ІФ), яка щойно завершилася і на якій прямо наголошувалося на важливості звільнення українських татар, - на всіх зустрічах питання заручників було в пріоритеті".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сибіга: Бажаємо народу Грузії реалізувати свої європейські прагнення попри дії нинішнього уряду

Майбутній уряд Чехії може зменшити підтримку України

Суд скасував домашній арешт керівника апарату КМДА Загуменного і відсторонення його від посади - КМДА

Ексглава "Укренерго" Кудрицький допускає, що в майбутньому може зайнятися політичною діяльністю

Климпуш-Цинцадзе: Україна не має права ігнорувати зауваження, викладені у звіті Єврокомісії

Кличко: На наступній сесії Київради планується збільшити фінансування Сил безпеки і оборони ще на 1 млрд грн.

Нардеп Слинько увійшов до фракції "Слуга народу"

Раді рекомендують ухвалити закон щодо уточнення питання проходження військової служби співработниками розвідорганів - нардеп

Орбан би не переміг, якби вибори відбулися зараз, але до весни ще багато часу - депутат Закарпатської облради Цебер

Центристи D66 перемагають на дострокових виборах у Нідерландах – ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА