Інтерфакс-Україна
18:55 12.07.2018

Делегацію України на тристоронніх переговорах стосовно газу в Берліні очолить глава МЗС

1 хв читати
Делегацію України на тристоронніх переговорах стосовно газу в Берліні очолить глава МЗС

Делегацію України на тристоронніх переговорах з РФ і Європейським Союзом щодо умов транспортування газу очолить міністр закордонних справ Павло Клімкін.

Згідно з повідомленням на офіційному сайті Ради ЄС, у консультаціях 17 липня у представництві ЄС в Берліні також візьмуть участь міністр енергетики РФ Олександр Новак і представники "Нафтогазу" і "Газпрому".

За словами заступника голови Єврокомісії з Енергетичного союзу Мароша Шефчовича, тристоронній процес є найефективнішою платформою для пошуку вирішення газових питань і транзиту газу через Україну після 2019 року.

"ЄС взяв на себе зобов'язання сприяти цьому тристоронньому процесу, який в минулому виявився ефективним для досягнення відчутних і позитивних результатів", – йдеться в повідомленні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Для моніторингу виконанням можливих домовленостей України та РФ щодо припинення ударів по енергоінфраструктурі необхідно створити новий орган - Фріз

Сплати до бюджету Києва за результатами аукціонів Prozorro.Продажі збільшились у 30 разів – член бюджетної комісії

Порошенко закликав Зеленського провести зустріч з лідерами парламентських фракцій

Спецпосланець Трампа вважає, що перемир'я в Україні можна домогтися за кілька тижнів

Єврокомісія представила Білу книгу з пропозиціями щодо зміцнення оборони Європи та підтримки України

Д.Кулеба: Трампу поки що не вдалося домогтися повного припинення вогню через небажання Путіна, і жоден спорт не зможе цього змінити

Економісти, політологи та експерти заявляють про фіаско миротворчих зусиль Трампа після розмови з Путіним

РФ дурить США, щоб зняти санкції та відкрити прохід своєму флоту в Чорне море, - нардеп Сірко

Путін зухвало відкинув пропозицію Трампа про припинення вогню - Мережко

Європейські топдипломати закликають ЄС прискорити можливість членства України

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА