Інтерфакс-Україна
15:00 15.07.2018

Початок переговорів Путіна і Трампа в Гельсінкі 16 липня очікується о 13:00 в Президентському палаці

1 хв читати
Початок переговорів Путіна і Трампа в Гельсінкі 16 липня очікується о 13:00 в Президентському палаці

Президенти Росії і США Володимир Путін і Дональд Трамп зустрінуться в Гельсінкі в понеділок, 16 липня близько 13:00 у Президентському палаці, повідомила в п'ятницю канцелярія президента Фінляндії.

Як повідомляється, в понеділок уранці глава фінської держави Саулі Нііністьо (Sauli Niinisto) з дружиною Енні Хаук (Jenni Haukio) прийматимуть Д. Трампа з дружиною Меланією в президентській резиденції в Мянтуніемі (Mantyniemi).

Переговори Путін-Трамп відбудуться в готичному залі Президентського палацу.

Вони продовжаться під час робочого обіду, перед яким у Президентському палаці відбудеться зустріч міністра закордонних справ Росії Сергія Лаврова і держсекретаря США Майка Помпео.

Очікується, що по завершенні зустрічі президенти РФ і США виступлять на спільній прес-конференції в залі уряду.

Після цього С.Нііністьо проведе зустріч з В.Путіним.

Робочий день завершиться прес-конференцією С.Нііністьо.

Раніше помічник президента РФ Юрій Ушаков повідомив, що Д.Трамп прибуде в Гельсінкі раніше В.Путіна. "Президент США прибуде до нас в Гельсінкі, і він до нас проведе свою окрему зустріч з президентом Нііністьо. Ми ж проведемо зустріч з фінським президентом після завершення контакту з американською делегацією", - сказав помічник президента РФ.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кличко заявив про наростання тоталітарних тенденцій в Україні

Конференція URC2025 в Римі продемонструвала високий рівень підтримки України - Зеленський

Партія "ГОЛОС" заявляє про "політичну розправу" над Шабуніним

Рубіо про зустріч Трампа та Сі: "Я думаю, що шанси високі"

Україна цінує діалог з Мінкультури Польщі для деполітизації питання вшанування пам’яті жертв Волинської трагедії - Точицький

МЗС України не відомо про "новий підхід" РФ до врегулювання війни в Україні, про який повідомив Рубіо після зустрічі з Лавровим

Раді пропонують змінити виборче законодавство з урахуванням сучасних викликів

Європартнери почали формування фонду зменшення ризиків для ВДЕ в Україні з першого внеску від ЄС в EUR180 млн – ЄБРР з URC-2025

ТЕКСТ: Заява лідерів Великої Британії, Франції та України за підсумками зустрічі коаліції охочих

Поки Путін відмовляється від миру, ми мобілізуємо більше підтримки для України - Стармер

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА