Інтерфакс-Україна
15:16 17.07.2018

Тимошенко лідирує в президентському рейтингу - опитування

2 хв читати
Тимошенко лідирує в президентському рейтингу - опитування

Якби вибори президента України відбулися найближчої неділі, то в обласних центрах і великих містах найбільше голосів набрала б лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко.

Згідно з результатами дослідження, проведеного Центром "Соціальний моніторинг" і Українським інститутом соціальних досліджень ім. О.Яременка спільно з Інститутом аналізу і прогнозування за підтримки Київського прес-клубу та презентованого у вівторок в Києві, за Ю.Тимошенко проголосували б 20,5% тих, хто збирається прийти на виборчі дільниці та визначився з кандидатом.

За лідера партії "Громадянська позиція" Анатолія Гриценка проголосували б 13,1% таких виборців. Третє і четверте місця поділяють один із лідерів партії "Опозиційний блок" Юрій Бойко і лідер партії "За життя" Вадим Рабинович - по 10,9%.

Чинний президент України Петро Порошенко набрав би 9,4% голосів виборців.

За лідера Радикальної партії Олега Ляшка проголосували б 6,8%.

Далі рейтинги розподілилися наступним чином: лідер "Об'єднання "Самопоміч", міський голова Львова Андрій Садовий - 4,6%, лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок - 4,3%, політик, дипломат Роман Безсмертний - 1,2%, народний депутат Надія Савченко - 1,1%, народний депутат Віктор Чумак - 0,1%. За іншого політика планують проголосувати 16,9% виборців.

Як повідомила голова правління Українського інституту соціальних досліджень ім. О.Яременка Ольга Балакірєва, під час дослідження 7-11 липня опитано методом персонального формалізованого інтерв'ю (face-to-face) 1250 респондентів, старших за 18 років у 36 містах України (обласні центри та міста з населенням понад 100 тис. жителів). Стандартне відхилення становить +/- 2,89%.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Членом фракції "Голос" може стати політолог Давидюк замість Рущишина

Посол ЄС в Україні: поговорили з генпрокурором про необхідність незалежного функціонування НАБУ та САП

"Євросолідарність" вимагає від уряду призначити головою БЕБ переможця конкурсу Цивінського - Геращенко

Сенатори Шахін та Грем видали заяву із закликом до України продовжувати боротьбу з корупцією

УЗАГАЛЬНЕННЯ: Закон щодо НАБУ/САП набув чинності, західні політики заявляють про загрози для євроінтеграції; географія протестів шириться; Зеленський анонсує новий законопроєкт з нормами для незалежності антикорупційних інституцій

Качка обговорив з експертним середовищем ситуацію довкола НАБУ та САП і пошук оптимальних рішень для євроінтеграції України

Порошенко стверджує, що отримав від Держфінмоніторингу замість підстав для введення санкцій публікацію, яку розміщував у себе Портнов

Метою прийняття закону про НАБУ\САП є руйнування руху України в Європейський Союз, переконаний Порошенко

Єрмак і Ердоган обговорили необхідність зустрічі на рівні лідерів України, США та РФ

Політики та громадські діячі заявляють про загрози для євроінтеграції, який несе законопроєкт щодо НАБУ і САП

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА