15:20 17.07.2018

До Ради можуть пройти сім партій - опитування

2 хв читати
До Ради можуть пройти сім партій - опитування

Прохідний 5% бар'єр на виборах до Верховної Ради можуть подолати сім політичних сил, якби вибори відбулися найближчої неділі.

Про це свідчать результати дослідження, проведеного Центром "Соціальний моніторинг" і Українським інститутом соціальних досліджень ім. О.Яременка спільно з Інститутом аналізу і прогнозування за підтримки Київського прес-клубу та презентованого у вівторок у Києві.

Найвища підтримка виборців, які планують прийти на вибори і вже визначилися зі своїми електоральними симпатіями, - у Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина" - 19,3%.

Партія "Громадянська позиція" набирає 12,7%, партії "За життя" і "Опозиційний блок" - по 12%, "Блок Петра Порошенка "Солідарність"- 9,3%, Радикальна партія Олега Ляшка - 7,6%, партія "Об'єднання" Самопоміч "- 5,6%.

Всеукраїнське об'єднання "Свобода" підтримали б 4,6% виборців, Аграрну партію України - 2%, Вінницьку європейську стратегію - 1,8%, партію "Народний контроль" - 1,4%, партію "Державна ініціатіва "Яроша"- 1, 3%, "УДАР" Віталія Кличка - 1,1%, стільки ж прибічників у партії "Національний корпус" - 1,1%.

Менше 1% отримали б такі політсили: партія "Справедливість" - 0,8%, партія "Суспільно-політична платформа Надії Савченко" - 0,7%, такий же рейтинг у Соціал-демократичної партії. Партії "УКРОП", "Правий сектор" і "Рух нових сил" набрали б по 0,5% підтримки, "Народний фронт" - 0,3%, партія "Наш край" - 0,1%. За іншу партію проголосували б 3,6% респондентів.

Під час дослідження 7-11 липня опитано методом персонального формалізованого інтерв'ю (face-to-face) 1250 респондентів старших за 18 років у 36 містах України (обласні центри та міста з населенням понад 100 тис. жителів). Стандартне відхилення становить +/- 2,89%.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Наприкінці лютого - на початку березня ВР проголосує в цілому за конституційні зміни щодо закріплення інтеграції в ЄС та НАТО

Рада продовжила роботу ТСК із дослідження розкрадань в армії і розширила період вивчення матеріалів

ВР відмовилася включити до порядку денного законопроект, що подовжує імплементацію мовної статті в освіті до 2023 року

Рада ратифікувала зміни до угоди про ЛитПолУкрбриг щодо участі в міжнародних операціях

Представництво ЄС в Україні вітає ухвалення Радою закону про протимінну діяльність

ВР схвалила створення системи протимінної діяльності в Україні

Рада не має наміру розглядати у четвер президентський законопроект про скасування заборони на проведення місцевих виборів 23 грудня

Рада підтримала припинення дії Договору про дружбу з РФ з квітня 2019 року

ВР удвічі розширила зону українського контролю в Чорному морі

ВР розширила перелік бійців за незалежність України у XX столітті, які можуть отримати статус УБД

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА