Інтерфакс-Україна
11:57 21.07.2018

Порошенко підписав закон про реалізацію проекту "Фінська підтримка реформи української школи"

1 хв читати
Порошенко підписав закон про реалізацію проекту "Фінська підтримка реформи української школи"

Президент України Петро Порошенко підписав закон "Про ратифікацію Угоди між Урядом України та Урядом Фінляндської Республіки про реалізацію проекту "Фінська підтримка реформи української школи", – повідомила прес-служба глави держави.

Закон Верховна Рада ухвалила 3 липня 2018 року.

Угоду між урядами України і Фінляндії про реалізацію проекту "Фінська підтримка реформи української школи" було укладено 5 березня 2018 року в Києві.

Документ є правовою основою для ефективної реалізації проекту "Фінська підтримка реформи української школи" та залучення коштів технічної допомоги Уряду Фінляндії на підтримку реформування загальної середньої освіти в Україні.

Згідно з угодою, в рамках реалізації проекту планується залучити до EUR6 млн технічної допомоги від Фінляндії для підтримки реформування середньої освіти в Україні.

Реалізація проекту розрахована на 2018-2021 роки.

Як зазначається в додатку до угоди, проект є загальнонаціональним і зосередиться на трьох тематичних напрямках, пов'язаних між собою: розвиток компетенції вчителів, популяризація освіти і освітня середовище.

У пояснювальній записці до законопроекту зазначалося, що цей проект відповідає основним потребам реалізації концепції "Нова українська школа". Зокрема, передбачається підготовка вчителів початкової школи (1-4 класи) до введення в навчальний процес державного стандарту початкової освіти, який розроблено на основі компетентно орієнтованого підходу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Євросолідарність" отримала підписні листи і починає збір підписів за відставку уряду – нардеп Герасимов

Асоціація міст наполягає на збереженні коштів у громадах: 64% ПДФО та реверсна дотація

МЗС на заяву Орбана: Лекції про корупцію від політика, замішаного у корупційних скандалах? Ні, дякую

У Києві заявляють: Цьогорічні мирні переговори з РФ наразі припинені через відсутність абиякого прогресу

Кличко обговорив з керівництвом групи ЄБРР подальше співробітництво та втілення наявних проєктів

Апарат Ради відмовив "Європейській солідарності" у видачі підписних листів за відставку уряду - Герасимов

Звільнення Галущенка та Гринчук недостатньо, потрібна відставка всього уряду, вважають депутати "Голосу" і "ЄС"

Українські політики та бізнесмени виступають за внутрішню зачистку в країні на тлі операції "Мідас"

Кравчук про підсумки засідання парламентського комітету асоціації: Україна — рівноправний партнер ЄС

Трамп заявив, що Індія стала менше купувати нафти з РФ, має намір скоротити мита на індійські товари

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА