Інтерфакс-Україна
20:09 21.07.2018

Парламент Куби приступив до обговорення проекту нової конституції країни

1 хв читати
Парламент Куби приступив до обговорення проекту нової конституції країни

Національна асамблея народної влади Куби в суботу почала дебати за проектом оновлення конституції країни, повідомляє агентство ЕФЕ.

Перед засіданням парламенту проект конституції три дні вивчали постійні комітети національної асамблеї Куби.

Після обговорення парламент, як очікується, в понеділок схвалить проект. Після схвалення в парламенті проект конституції буде винесено на референдум.

Діюча конституція Куби була прийнята в 1976 році. В оновленій версії конституції, як писала кубинська газета "Гранма", планується повернути посаду президента республіки Куба. Зараз посада глави держави називається голова державної ради Куби. Термін перебування керівника країни на посту пропонується обмежити десятьма роками. Також в проекті пропонується заснувати пост прем'єр-міністра країни.

Крім того, в проекті конституції визнається право на приватну власність, забороняється дискримінація за статевою ознакою.

У квітні на Кубі змінився керівник. Члени Національної асамблеї народної влади Куби обрали Мігеля Діаса-Канеля головою Державної ради Куби. За його кандидатуру проголосували 99,83% депутатів, або 603 з 604 присутніх депутатів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рада викликала на засідання голову Фінмоніторингу Проніна

Порошенко закликав заборонити Telegram після вбивства Парубія

Президент Фінляндії анонсував зустріч формату NB8 у середу разом із Зеленським

Військовий Єгор Фірсов закликав голову Деснянської РДА Бахматова спрямувати енергію на службу в ЗСУ

В Києві з Парубієм прощатимуться в понеділок ввечері на Майдані, повідомив Порошенко

Зеленський та Залужний, а також їх партії отримали б найвищу підтримку українців в разі виборів – соцопитування "Рейтинга"

Порошенко на місці вбивства Парубія у Львові: зробимо все можливе для того, щоб знайти виконавців

Мерц: Путін хоче відновити СРСР, дестабілізує демократії й намагається впливати на громадську думку

Кияни найкраще оцінюють діяльність "Євросолідарності" і "Голосу" в Раді – КМІС

Гарантії безпеки не працюють, коли на українські міста знову летять дрони і ракети, потрібне зміцнення армії – Порошенко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА