Інтерфакс-Україна
07:47 26.07.2018

Велика Британія офіційно підтримала "Кримську декларацію" США

1 хв читати
Велика Британія офіційно підтримала "Кримську декларацію" США

Міністерство закордонних справ Великої Британії оголосило про підтримку прийнятої Державним департаментом США "Кримської декларації", проголошеної 25 липня в середу, повідомляється на сайті уряду Великої Британії.

"Велика Британія підтримує тверду заяву Сполучених Штатів про незгоду з незаконною анексією Криму в Росії. Ми засуджуємо триваюче порушення Росією міжнародного права; Крим - територія України. Ми, як і раніше, повні рішучості захищати суверенітет і територіальну цілісність України в межах її міжнародно визнаних кордонів", - йдеться в офіційному повідомленні.

Також в Британському дипломатичному відомстві підкреслили, що в Криму тривають систематичні переслідування меншин і тих, хто висловлює свою незгоду з незаконною анексією території Росії.

"Ми знову закликаємо Росію звільнити всіх українських політв'язнів в Криму і в Росії і гарантувати безперешкодний доступ на півострів міжнародних органів із спостереження за дотриманням прав людини", - йдеться в повідомленні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Президент Тайваню щодо України: Будь-яка допомога агресору або порушення ембарго та правил експортного контролю є неприйнятними

Донеччина в обмін на $800 млрд та гарантії безпеки від США та Європи – ЗМІ

Дорожня карта ЄС передбачає прискорений вступ України до 2027 року – Орбан

Макрон запропонував Трампу провести засідання G7 за участі РФ та України, Рютте підніме українську тему в Давосі

"Євросолідарність" ініціює достроковий розпуск ТСК Верховної Ради – заява фракції

Ексзаступник голови ЦВК: "Референдум про мир" є радше політичною метафорою, ніж визначеним правовим інструментом

Головний мишолов резиденції уряду Великої Британії знову сколихнув ЗМІ та соціальні мережі

Нардеп Копитін: Закиди Тимошенко на мою адресу безпідставні

Бюджетна комісія Київради не підтримала рішення про фіндопомогу киянам та комунальникам, заявяють у "Євросолідарності"

Туск: Саме Росія відхилила мирний план, підготовлений США, а не Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА