Інтерфакс-Україна
12:07 26.07.2018

Кабмін схвалив Стратегію інформреінтеграції Донецької та Луганської областей

1 хв читати
Кабмін схвалив Стратегію інформреінтеграції Донецької та Луганської областей

Кабінет Міністрів України на засіданні в четвер схвалив Стратегію інформаційної реінтеграції Донецької та Луганської областей.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", очікується, що реалізація стратегії дасть змогу створити єдину систему координації державної політики інформреінтеграції відповідних областей. Крім того, стратегія спрямована на те, щоб сформувати в жителів окупованих територій розуміння і підтримку їх приналежності до економічного, політичного та культурного простору України.

Метою стратегії визначено реалізацію інформаційних прав і свобод людини та громадянина, підвищення підтримки громадянами державної політики у сфері інформаційної реінтеграції, створення механізмів для забезпечення доступу громадян України, які проживають на окупованій території, до загальноукраїнського інформаційного простору.

Фінансування реалізації стратегії здійснюватиметься з держбюджету, місцевих бюджетів та міжнародної технічної допомоги.

Крім того, Кабмін доручив Мінінформполітики спільно з зацікавленими органами підготувати та подати уряду проект заходів щодо реалізації стратегії.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Порошенко про рішення Лондонського суду у справі ПриватБанку: за справедливість варто боротись

Комітети Ради ініціюють аудит вітроенергетики на Закарпатті на відповідність екологічним вимогам - Климпуш-Цинцадзе

КЕКЦ звернувся до прокуратури щодо незаконної видачі Міндовкіллям лімітів на рубку дерев у заповідниках

Проблема стосунків з Угорщиною – це проблема не України, а ЄС і НАТО, переконаний Яценюк

Яценюк: Під час переговорів про вступ до ЄС не можна отримати все і нічим не поступитися

Суд закінчив розгляд службових документів, там немає обгрунтування для санкцій проти Порошенка – адвокат

Розмови політиків про вибори зараз безвідповідальні по відношенню і до країни, і до власної політичної кар'єри – Яценюк

Нардеп В'ятрович про узгодження з Угорщиною закону про зміни в освіті: Його ніхто не бачив в очі в парламенті

Орбан вважає, що на заваді зустрічі Трампа з Путіним у Будапешті стоять лише 1-2 питання

Сибіга: Бажаємо народу Грузії реалізувати свої європейські прагнення попри дії нинішнього уряду

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА