Інтерфакс-Україна
10:01 27.07.2018

Богословська вирішила балотуватися в президенти

1 хв читати
Богословська вирішила балотуватися в президенти

Колишній народний депутат (III, VI та VII скликань) Інна Богословська прийняла рішення балотуватися на посаду президента України.

У своєму виступі під час прямого ефіру в соціальній мережі Facebook у четвер, 26 липня, І.Богословська зазначила, що у разі перемоги не має наміру балотуватися на другий термін. "Я свідомо йду лише на один термін, щоб навести лад у країні та відчинити двері новим людям", - сказала вона.

Політик зазначила, що гроші на передвиборну агітацію планує отримати за рахунок продажу своєї книги "Майбутнє починається сьогодні" і внесків громадян. "Я не звертаюся по допомогу до великих фінансово-промислових груп. Тому що хочу бути вдячною за свою перемогу і служити лише вам - громадянам України", - сказала І.Богословська.

І.Богословська - заслужений юрист України, член Спілки юристів України, раніше була його заступником голови і очолювала його Харківську облорганізацію. Нині очолює громадську організацію "Віче України". У Верховній Раді III скликання входила до фракції "Трудова Україна", у ВР VI та VII скликань входила до складу фракції Партії регіонів, проте двічі залишала її.

Чергові президентські та парламентські вибори заплановані в Україні на 2019 рік.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Президент підписав закон про закріплення права волонтерів на визнання компетентностей

Про відокремлення переговорів про вступ до ЄС для України і Молдови не йдеться – Порошенко після зустрічі з фон дер Ляєн

Партнери мають консолідувати зусилля для допомоги Україні, в тому числі з членством ЄС, - Кличко на зустрічі з фон дер Ляєн

Сибіга допустив мирні переговори у будь-якому форматі після реального і тривалого припинення вогню

Роз’єднати чи ні переговорний процес про вступ в ЄС України та Молдови можуть вирішувати тільки держави-члени - Єврокомісія

Кличко обговорив із президентом ЄНП посилення допомоги Україні та захист демократії

РФ і Україні треба якнайшвидше укласти угоду, Трамп не готовий чекати занадто довго - Волтц

Трамп про мирну угоду: побачимо, що станеться протягом тижня, ми на завершальному етапі

Стефанчук: ніхто, крім країн НАТО, не має права вето на шлях України до Альянсу

Мелоні: оголошеного Путіним триденного перемир'я недостатньо, щоб довести прагнення Росії до миру

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА