Інтерфакс-Україна
12:27 27.07.2018

Прем'єр Угорщини заявив про необхідність формування нової Єврокомісії з іншим підходом до міграційної проблеми

2 хв читати
Прем'єр Угорщини заявив про необхідність формування нової Єврокомісії з іншим підходом до міграційної проблеми

Прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан заявив в ефірі державного радіо, що для врегулювання міграційної кризи необхідний новий склад Єврокомісії, з іншим ставленням до проблеми імміграції.

"Ми потребуємо нової Комісії... з новим підходом", - сказав прем'єр.

"Після європейських виборів (до Європейського парламенту - ІФ) нам потрібна Комісія, яка не каратиме ті країни, які захищають свої кордони, на кшталт Угорщини", - підкреслив В.Орбан.

За його словами, натомість мають бути покарані ті, хто допустив прибуття мільйонів нелегалів до Європи. Однак прем'єр не назвав якісь конкретні країни.

Він зазначив, що рішення Єврокомісії звернутися до суду Європейського союзу, в зв'язку з ситуацією в сфері угорського міграційного законодавства, не має значення, тому що мандат Єврокомісії закінчується в травні наступного року. При цьому прем'єр прирівняв останні рішення та пропозиції цього органу влади ЄС "останнім незначущим рухам жаб'ячих лапок під час біологічних експериментів, за якими я спостерігав, будучи школярем".

Вибори до Європарламенту мають відбутися в травні 2019 року.

Раніше в липні Єврокомісія подала до суду Європейського союзу на уряд Угорщини в зв'язку з "недотриманням законодавства в сфері надання притулку та повернення" нелегалів, а також через закон, відомий як "Стоп Сорос".

Парламент Угорщини в червні ухвалив низку поправок до законодавства країни, а також закон, відомий як "Стоп Сорос", які вводять обмеження на розміщення нелегалів в Угорщині, а також криміналізують організовану допомогу таким іммігрантам.

Закон "Стоп Сорос" отримав таку назву на честь вихідця з Угорщини та американського фінансиста й інвестора Джорджа Сороса. Прем'єр-міністр В.Орбан звинувачує Дж.Сороса в прагненні підірвати в своїх інтересах християнську Угорщину та Європу, використовуючи для цього імміграцію мусульман.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп заявив, що протягом доби може істотно підвищити мита щодо Індії, оскільки вона купує у РФ нафту

Посол Боднар засудив неприпустиме використання гасла "Слава Україні!" депутатом Сейму Польщі

РФ ефективна в гібридній війні, а її спецслужби працюють інтенсивніше за радянські, вважає президент Чехії

Членство нардепа Кузнєцова у фракції "Слуга народу" буде призупинено на час розслідування - Арахамія

Директорка департаменту КМДА Смірнова заявила правоохоронцям про стеження за нею

"Євроcолідарність" про призначення керівника БЕБ: Не хотілося б, аби у вересні Україна отримала ще одну "чорну мітку" Брюсселя

США цього тижня говорили з Росією про припинення війни, але результату немає — Рубіо

Вступ України до НАТО - фундаментальне питання безпеки для Польщі, заявляє голова Комітету із закордонних справ польського Сейму

Порошенко закликав до створення коаліції національної єдності та відновлення демократичних реформ

Депутат Дмитро Костюк заявив про вихід з фракції "Слуга народу"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА