09:40 10.08.2018

В Азово-Чорноморському регіоні необхідне посилення військово-морської присутності

2 хв читати
В Азово-Чорноморському регіоні необхідне посилення військово-морської присутності

Секретар Ради безпеки і оборони України Олександр Турчинов заявляє про необхідність посилення військово-морської присутності України в Азово-Чорноморському регіоні для адекватної протидії російській експансії.

Як повідомляється на сайті РНБО в п'ятницю, О.Турчинов відвідав район проведення операції Об'єднаних сил, де перевірив готовність до протидії російській агресії на півдні України, організації берегової оборони та захисту узбережжя Азовського моря.

Секретар РНБО України обговорив із командуванням Військово-морських сил Збройних сил України питання створення в Азовському морі корабельно-катерної групи ВМС.

О.Турчинов заявив, що в регіоні необхідне посилення військово-морської присутності шляхом "перебазування частини корабельно-катерного складу ВМС ЗСУ, розгортання додаткових постів спостереження за береговою лінією і акваторією моря, а також груп швидкого реагування на російські провокації в Азовському регіоні".

Під час перебування в Маріупольському порту О.Турчинов визначив із керівництвом Державної прикордонної служби комплекс завдань із технічного забезпечення і посилення морської складової в забезпеченні надійного захисту південного кордону країни.

За його словами, військово-політичне керівництво РФ розглядає Азово-Чорноморський регіон як важливий плацдарм для своєї подальшої експансії, і нарощування військової присутності поєднує з "грубим порушенням міжнародного морського права в Азовському морі, що проявляється, зокрема, в незаконному будівництві Керченського моста і зростанні кількості інцидентів із затриманням російськими військовими вітчизняних і іноземних суден". "Ми бачимо спробу РФ фактично розпочати військово-економічну блокаду Азовського узбережжя України", - сказав секретар РНБО.

Він також зазначив, що в районі проведення ООС одним з найзагрозливіших напрямків залишається Маріупольський, "де не виключається проведення ворогом як сухопутних, так і морських десантних операцій уздовж Азовського узбережжя". "На крайньому півдні зони протистояння - стабільно висока кількість обстрілів наших позицій і військових провокацій з боку російсько-терористичних військ", - наголосив О.Турчинов.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Порошенко ініціював засідання РНБО з питань протидії втручанню у вибори

Тимошенко вимагає від президента, силовиків і РНБО термінової реакції через замахи на активістів

У РНБО говорять про пріоритетність військово-технічного співробітництва із КНР

Турчинов: РФ спробує впливати на результати виборів в Україні у 2019 році

Керівництво українських підприємств має нести не лише моральну, а і кримінальну відповідальність за закупівлі в РФ - Турчинов

Турчинов: Проводити референдум на окупованих територіях - усе одно, що читати лекцію колорадським жукам про необхідність збереження врожаю

Турчинов: Ми маємо щодня зміцнювати могутність ЗСУ, щоб наша армія могла протистояти жорстокому ворогові

РНБО України розширила санкційні списки фізичних та юридичних осіб

Одним з інструментів відновлення контролю в Азовському морі є позов до Міжнародного арбітражу - Клімкін

Турчинов - за нові обличчя в політиці, але "з мозком, знаннями, досвідом, відповідальністю і мораллю"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА