Інтерфакс-Україна
10:46 15.08.2018

Порошенко доручив МЗС передати Єврокомісії доповідь щодо виконання Україною критеріїв "безвізу"

1 хв читати

Президент України Петро Порошенко доручив Міністерству закордонних справ України передати Європейській Комісії національну доповідь щодо виконання Українською державою критеріїв безвізового режиму з Європейським Союзом.

"У розвиток домовленостей на саміті Україна-ЄС доручив МЗС передати Єврокомісії національну доповідь щодо виконання нашою державою критеріїв безвізового режиму", - написав П.Порошенко на своїй сторінці в мікроблозі Twitter у середу.

Президент зазначив, що Україна повністю виконує взяті на себе зобов'язання, а "українці можуть гідно та вільно подорожувати країнами Євросоюзу".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Відносна більшість українців за демократію, але під час війни тяжіють до наявності сильного лідера, – соцопитування КМІС

Депутат Європарламенту Ґалер закликав розчистити шлях України до членства в ЄС, а Україну припинити санкції проти опозиції

ЄС готує 19-й пакет санкцій проти РФ у тісній координації із США - Кошта

Навроцький: Україна у стані війни не може вступати до НАТО, питання членства у ЄС - передчасне

Україна та Єврокомісія розпочали скринінг за останнім переговорним Кластером

Захід має вимагати від Росії припинення вогню - Порошенко на безпековій конференції у Кембриджі

Рада викликала на засідання голову Фінмоніторингу Проніна

Порошенко закликав заборонити Telegram після вбивства Парубія

Президент Фінляндії анонсував зустріч формату NB8 у середу разом із Зеленським

Військовий Єгор Фірсов закликав голову Деснянської РДА Бахматова спрямувати енергію на службу в ЗСУ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА