Інтерфакс-Україна
16:02 20.08.2018

Україна має працювати над посиленням санкцій за анексію Криму - представництво президента в АРК

2 хв читати
Україна має працювати над посиленням санкцій за анексію Криму - представництво президента в АРК

До деокупації Криму необхідно йти через посилення санкцій проти окупанта з огляду на те, що немає рішення керівництва України щодо звільнення півострова військовим шляхом, зазначає перший заступник постійного представника президента України в Автономній Республіці Крим Ізет Гданов.

"Ми маємо спільно з усіма державними установами опрацьовувати питання реалізації цього списку та його розширення для того, щоб обтяжувати для окупанта Крим. У нас немає наразі рішення щодо військового звільнення Криму. Поки що немає такого рішення. Але є рішення президента України як верховного головнокомандуючого щодо посилення тиску на агресора", - сказав він на прес-конференції в понеділок у Києві.

У свою чергу постійний представник президента України в Криму Борис Бабін зазначив, що представництво на підставі аналітичної роботи виявляє тенденції та подає главі держави пропозиції в деяких питаннях, зокрема щодо санкцій.

Він пояснив, що представництво президента в Криму подавало перелік структур для введення санкцій у сфері торговельного судноплавства, незаконного телерадіомовлення, у зв’язку з крадіжкою природних ресурсів, організацією так званого Ялтинського економічного форуму.

Крім того, було запропоновано перелік осіб для санкцій з огляду на незаконну археологічну діяльністю, використання українського майна установами освіти в Криму.

"Ми порушили низку питань специфічного характеру, які стосуються окремих форм колаборації, наприклад, діяльність присяжних, виборчих комісій, мирових суддів, органів громадського контролю, які створює нині окупаційна влада", - зазначив Б.Бабін.

За його словами, органи державної влади працюють над приєднанням України до низки важливих конвенцій, які сприятимуть деокупації Криму.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Орбан наполягає, що Україна повинна залишатися "буферною" державою і пропонує стратегічну співпрацю з ЄС замість членства

Членом фракції "Голос" може стати політолог Давидюк замість Рущишина

Посол ЄС в Україні: поговорили з генпрокурором про необхідність незалежного функціонування НАБУ та САП

"Євросолідарність" вимагає від уряду призначити головою БЕБ переможця конкурсу Цивінського - Геращенко

Сенатори Шахін та Грем видали заяву із закликом до України продовжувати боротьбу з корупцією

УЗАГАЛЬНЕННЯ: Закон щодо НАБУ/САП набув чинності, західні політики заявляють про загрози для євроінтеграції; географія протестів шириться; Зеленський анонсує новий законопроєкт з нормами для незалежності антикорупційних інституцій

Качка обговорив з експертним середовищем ситуацію довкола НАБУ та САП і пошук оптимальних рішень для євроінтеграції України

Метою прийняття закону про НАБУ\САП є руйнування руху України в Європейський Союз, переконаний Порошенко

Єрмак і Ердоган обговорили необхідність зустрічі на рівні лідерів України, США та РФ

Політики та громадські діячі заявляють про загрози для євроінтеграції, який несе законопроєкт щодо НАБУ і САП

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА