Інтерфакс-Україна
15:49 21.08.2018

Сурков і Волкер можуть зустрітися найближчим часом

1 хв читати
Сурков і Волкер можуть зустрітися найближчим часом

Росія перебуває в контакті зі США щодо ситуації в Сирії та ситуації в Україні, помічник президента РФ Владислав Сурков і спецпредставник Держдепу США Курт Волкер можуть провести нову зустріч найближчим часом, заявив у вівторок глава МЗС РФ Сергій Лавров.

"Наші контакти зі Сполученими Штатами ведуться стосовно багатьох питань, зокрема щодо Сирії та України. Найінтенсивніше стосовно України йде діалог у рамках формату Волкер-Сурков. Вони обмінюються оцінками ситуації та планують, як я розумію, зустріч у найближчому майбутньому", - повідомив С.Лавров на прес-конференції за підсумками переговорів зі своїм сербським колегою, відповідаючи на запитання "Інтерфаксу".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Угода з Данією щодо спільного виробництва важлива з погляду безпеки - Зеленський

Макрон та Стармер проведуть нову зустріч "коаліції охочих"

Орбан звинуватив Україну у підготовці до впливу на вибори 2026 року та діяльність її спецслужб в країні

Україні потрібна постійна оборонна та військова підтримка - заява парламентаріїв країн Європи

Зеленський мав аудієнцію у короля Данії

МЗС України запросило посла Угорщини у зв’язку із недружніми заявами угорської сторони

Путін знов заявив Трампу, що РФ не відступить від своїх цілей у війні з Україною

NAUDI підтримує ідею правового режиму "Defence City"

Зупинка поставок зброї зі США Україні свідчить про неузгодженість дій всередині американського політикуму – Климпуш-Цинцадзе

Зеленський і президент Єгипту доручать розпочати підготовку угоди про преференційну торгівлю

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА