Інтерфакс-Україна
20:10 22.08.2018

Денісова запропонувала Канаді ввести нові обмеження на близьке оточення Путіна для звільнення українських політв'язнів

2 хв читати
Денісова запропонувала Канаді ввести нові обмеження на близьке оточення Путіна для звільнення українських політв'язнів

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова під час зустрічі з парламентським секретарем, представником Міністра спадщини в парламенті Канади Аріфом Вірані запропонувала розглянути можливість введення Оттавою додаткових обмежень проти близького оточення президента РФ Володимира Путіна з метою звільнення українських політв'язнів в Росії.

"Я запросила Канаду приєднатися до всієї громадськості, яка постійно нагадує президенту Росії про необхідність повернення наших хлопців до своїх рідних. Це можна зробити через додаткові обмеження по відношенню до людей з найближчого його оточення, а також через постійні звернення до нього. Вірані пообіцяв донести всю інформацію до керівництва Парламенту Канади, оскільки, за його словами це дуже важливо для прав людей у всьому світі", - написала Л.Денісова на своїй сторінці в соцмережі Фейсбук в середу ввечері.

Також, Л.Денісова повідомила, що під час зустрічі сторони обговорили питання умов перебування українського політв'язня, режисера Олега Сенцова та інших політв'язнів, які перебувають на території Росії і Криму, яких сьогодні вже налічується більше 60.

"Відзначила, що Росія жодного разу не відповіла на наші звернення, в яких ми посилали списки в'язнів і графіки їх передачі. Повідомила, що 22 російських ув'язнених, що знаходяться в наших тюрмах, звернулися до російського президента з проханням обміняти їх на українських", - написала український омбудсмен.

Крім того, сторони обговорили питання внутрішньо переміщених осіб і конфліктні ситуації з представниками ромів в нашій державі.

"У фіналі зустрічі подякувала всій світовій громадськості за підтримку України в питанні повернення наших політв'язнів, за спільну роботу в цьому напрямку", - додала Людмила Денісова.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

УЗАГАЛЬНЕННЯ: Закон щодо НАБУ/САП набув чинності, західні політики заявляють про загрози для євроінтеграції; географія протестів шириться; Зеленський анонсує новий законопроєкт з нормами для незалежності антикорупційних інституцій

Качка обговорив з експертним середовищем ситуацію довкола НАБУ та САП і пошук оптимальних рішень для євроінтеграції України

Порошенко стверджує, що отримав від Держфінмоніторингу замість підстав для введення санкцій публікацію, яку розміщував у себе Портнов

Метою прийняття закону про НАБУ\САП є руйнування руху України в Європейський Союз, переконаний Порошенко

Єрмак і Ердоган обговорили необхідність зустрічі на рівні лідерів України, США та РФ

Політики та громадські діячі заявляють про загрози для євроінтеграції, який несе законопроєкт щодо НАБУ і САП

Без санкційного тиску на РФ не буде прориву переговорних позицій від Росії – Подоляк

Один з ініціаторів законопроєкту, що обмежує незалежність НАБУ та САП, утримався від голосування

"Євросолідарність" проти законопроєкта №12414, а голосування окремих депутатів "за" - це не позиція фракції - Геращенко

МЗС Туреччини про переговори у Стамбулі: Наша мета — забезпечити продовження спілкування сторін одна з одною

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА