Інтерфакс-Україна
16:36 23.08.2018

Трамп вважає, що його імпічмент викликав би обвал економіки США

1 хв читати
Трамп вважає, що його імпічмент викликав би обвал економіки США

Президент США Дональд Трамп заявив, що якби йому оголосили імпічмент, то це призвело б до кризи американської економіки.

"Я вам скажу, що якщо мені коли-небудь оголосять імпічмент, то я думаю, що ринок впаде", - сказав американський лідер в ефірі програми Fox&Friends. "Я думаю, що в такому разі всі дуже збідніли б", - зазначив Д.Трамп.

Крім того, президент США сказав, що не розуміє, як взагалі можна оголосити імпічмент людині, яка прекрасно справляється зі своєю роботою. "Взагалі я не знаю, як можна оголосити імпічмент комусь, хто виконав прекрасну роботу", - наголосив він.

Дебати про можливість оголошення імпічменту Д.Трампу активізувалися після того, як колишній адвокат американського лідера Майкл Коен визнав себе винним у злочинах, пов'язаних із ухиленням від сплати податків і злочинним порушенням фінансової дисципліни.

Раніше М.Коен також зізнався, що платив двом жінкам, які свого часу мали інтимні зв'язки з Д.Трампом, щоб вони не розголошували цю інформацію. Це, за словами М.Коена, робилося за наказом Д.Трампа.

Однак напередодні прес-секретар Білого дому Сара Сандерс заявила, що сам "президент не робив нічого протиправного, проти нього немає обвинувачень, немає змови".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Моббс про територіальні вимоги РФ: Міжнародне право не може бути скасоване агресією

Кличко закликав Бундестаг посилити допомогу Україні

Зеленський: Я був би задоволений, якби вибори вже були

Рубіо, Віткофф і Венс увійдуть у коодинаційну групу зі сторони США щодо підготовки зустрічі з РФ – Зеленський

Регламентний комітет рекомендував Раді відсторонити Безуглу від участі у пленарному засіданні

Науседа: Литва готова залучити миротворчі війська та спорядження в межах мандату Сейму

Климпуш-Цинцадзе звертатиметься до регламентного комітету через дії Стефанчука

Мелоні пропонує надати Україні колективні гарантії безпеки, але відмовити у фактичному вступі до НАТО

Порошенко в ефірі MSNBC: мета Путіна – розколоти захід, він не збирається зупиняти війну

Каллас: Путіну вірити не можна, тож Україні потрібні надійні гарантії безпеки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА