17:17 29.08.2018

Кабмін внесе на розгляд РНБО перелік із 19 юросіб, до яких потрібно застосувати санкції за незаконне будівництво Керченського мосту

2 хв читати
Кабмін внесе на розгляд РНБО перелік із 19 юросіб, до яких потрібно застосувати санкції за незаконне будівництво Керченського мосту

Кабінет Міністрів України внесе на розгляд Ради національної безпеки та оборони (РНБО) перелік із 19 юридичних осіб, до яких мають бути застосовані санкції за незаконне будівництво Керченського мосту.

"Таке рішення було ухвалено сьогодні під час засідання Кабінету Міністрів України", - йдеться в повідомленні прес-служби Міністерства з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України (МінТОТ).

МінТОТ у рамках своїх повноважень постійно здійснює моніторинг порушення правового режиму на тимчасово окупованих територіях АР Крим і міста Севастополя в різних сферах діяльності щодо юридичних осіб, які прямо чи опосередковано створюють своїми діями реальні та/або потенційні загрози національним інтересам, національній безпеці, суверенітету та територіальній цілісності України.

"Незаконним є будівництво мосту через Керченську протоку (Керченський міст), що здійснювалося на підставі одного з пріоритетів, передбачених у документі окупаційної влади РФ  "Про стратегію соціально-економічного розвитку Республіки Крим до 2030 року", та затверджених так званим Законом Республіки Крим. Генеральним підрядником з проектування і будівництва транспортного переходу через Керченську протоку визначено ТОВ "Будгазмонтаж". Також 24 березня 2016 року оприлюднено перелік компаній, що були визначені субпідрядниками будівництва транспортного переходу через Керченську протоку", - зазначають у міністерстві.

У зв'язку з цим МінТОТ ініціювало питання застосування санкцій до 19 юридичних осіб (приватних компаній і компаній у федеральній власності РФ, федеральних установ РФ), які є керівниками/засновниками юридичних осіб, залучених до процесу незаконного будівництва Керченського мосту, з урахуванням наявної інформації та підготувало  відповідний пакет документів.

Зокрема, до цих списків внесено такі компанії, як ТОВ “Будгазмонтаж” (виконавець із проектування і будівництва), його дочірня компанія ТОВ “СГМ-Міст” (м. Москва), головний проектувальник проекту АТ “Інститут Гіпробудміст – Санкт-Петербург” (м. Санкт-Петербург), субпідрядники ПАТ “Мостотрест” (м. Москва), ТОВ “Портгідробут” (м. Новоросійськ) тощо.

Зазначається, що впровадження таких санкцій дасть змогу обмежити або припинити економічні відносини з країнами Європейського Союзу та США.

Згідно з повідомленням, відповідне розпорядження буде винесено на розгляд РНБО України.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Україна наполягає в суді ООН на тому, що справа про затримання її кораблів Росією є терміновою

Зустріч лідерів країн "нормандської четвірки" може розморозити переговори з врегулювання ситуації на Донбасі - Разумков

У "Слузі народу" розробляють положення про свою фракцію - Арахамія

Посольство Великої Британії запевнило Україну в підтримці у День Гідності та Свободи

Посольство Великобритании заверило Украину в поддержке в День достоинства и свободы

Фінансування силовиків може бути урізано удвічі у 2021 році, якщо не буде результативної роботи - Арахамія

Стефанчук поверне гроші, які держава компенсувала йому за житло - Арахамія

Секретаріат "Слуги народу" відправить офіційні запити правоохоронцям із метою перевірки наявності судимості у депутата Іванісова

КС визнав законопроект Зеленського про уповноважених ВР таким, що не відповідає Конституції

Екс-глава МЗС Канади Христя Фріланд стала віце-прем'єром

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА