Інтерфакс-Україна
22:19 31.08.2018

Подільників Захарченка чекає або аналогічна доля, або вирок міжнародного трибуналу

1 хв читати
Подільників Захарченка чекає або аналогічна доля, або вирок міжнародного трибуналу

Ліквідація глави самопроголошеної Донецької народної республіки Олександра Захарченка є наслідком боротьби за фінансові потоки на Донбасі між спецслужбами РФ, вважає перший заступник глави фракції "Народний фронт" у Верховній Раді, член комітету з питань національної безпеки і оборони Андрій Тетерук.

"Якщо ми подивимося на страту цього громадянина, то він навіть не в першій п'ятірці всіх тих, хто вважав себе ватажком якихось угруповань, так званих "ЛНР" або "ДНР", і був знищений. Це або Грушники (Головне розвідувальне управління - ІФ ) воювали з ФСБшниками (Федеральна служба безпеки - ІФ), або ФСБшники воювали з Грушниками за сфери розподілу коштів, які Росія туди вкладає", - сказав він в коментарі агентству "Інтерфакс-Україна", коментуючи вбивство О.Захарченка.

На думку народного депутата, аналогічна доля може чекати і інших представників ОРДЛО, які здійснювали військові злочини на Донбасі.

"Усі ті, хто у нас вважаються військовими злочинцями - починаючи з тих, хто працює на території "ЛНР","ДНР", закінчуючи російськими офіцерами регулярних військ, які виконують злочинні накази Путіна, в перспективі будуть мати такий самий кінець. Вони будуть знищені в результаті таких внутрішніх розборок, або в результаті розслідування їхньої злочинної діяльності та засудження міжнародного військового трибуналу в Гаазі", - сказав А.Тетерук.

Еще по теме

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

КМІС: 71% українців негативно ставиться до проведення виборів під час тимчасового перемир’я з гарантіями

КМІС: Рівень довіри до Зеленського на першу половину травня становить 74%

Суд задовольнив клопотання Порошенка про витребування підстав для запровадження санкцій проти нього

Нові санкції США поти Росії можуть бути найжорсткішими за весь час – Келлог

Сибіга закликав Бразилію використати свій авторитетний голос у діалозі з Росією, щоб зустріч Зеленського та Путіна відбулася

Приліт Путіна на переговори до Туреччини відкриє шлях до інших елементів закінчення війни, включаючи зустріч груп – Зеленський

Трамп іще не визначився з відвідуванням Туреччини у зв'язку з переговорами України та РФ - ЗМІ

Порошенко обговорив з послами країн G7 та ЄC ситуацію на фронті та переговори про завершення війни

Намагання Трампа примусити РФ та Україну до переговорів шляхом ультиматуму не дадуть результату - Климпуш-Цинцадзе

ЄС прагне припинити блокування Угорщиною переговорів про членство України – ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА