Інтерфакс-Україна
20:52 01.09.2018

Трамп не побачив політичної необхідності в участі Канади в новій угоді з НАФТА

2 хв читати
Трамп не побачив політичної необхідності в участі Канади в новій угоді з НАФТА

Президент США Дональд Трамп не вважає, що існує політична необхідність того, щоб Канада залишалася в новій угоді північноамериканської зони вільної торгівлі (НАФТА).

"Немає політичної необхідності того, щоб залишати Канаду в новій угоді з НАФТА. Якщо ми не зможемо досягти справедливої ​​для США угоди ... Канаду буде виключено", - написав він у суботу в твіттері.

"Конгрес не має втручатися в ці переговори або ж я просто покладу край НАФТА, і у нас все буде набагато краще", - додав Трамп.

Трамп також назвав НАФТА "однією з найгірших торгових угод" і сказав, що угоду "ніколи не варто було підписувати". "Ми досягнемо нової угоди або повернемося до того, що було до НАФТА", - додав президент.

Минулого тижня в Білому домі заявили, що США і Мексика досягли угоди про майбутнє північноамериканської зони вільної торгівлі (НАФТА). Домовленостей з Канадою на той момент не було досягнуто.

28 серпня в Вашингтон на переговори вирушила глава МЗС Канади Христя Фріланд, до вихідних сторони так і не змогли дійти згоди з НАФТА. В результаті переговори було вирішено продовжити.

Переговори щодо перегляду умов були ініційовані Вашингтоном понад рік тому. В останні тижні участь в них брали тільки США і Мексика.

Нині НАФТА (NAFTA, угода про вільну торгівлю між Канадою, США і Мексикою - ІФ) є найбільшою в світі регіональною зоною вільної торгівлі. Створена в 1994 році для того, щоб скоротити торгові бар'єри в різних галузях економіки США.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Президент Тайваню щодо України: Будь-яка допомога агресору або порушення ембарго та правил експортного контролю є неприйнятними

Донеччина в обмін на $800 млрд та гарантії безпеки від США та Європи – ЗМІ

Дорожня карта ЄС передбачає прискорений вступ України до 2027 року – Орбан

Макрон запропонував Трампу провести засідання G7 за участі РФ та України, Рютте підніме українську тему в Давосі

"Євросолідарність" ініціює достроковий розпуск ТСК Верховної Ради – заява фракції

Ексзаступник голови ЦВК: "Референдум про мир" є радше політичною метафорою, ніж визначеним правовим інструментом

Головний мишолов резиденції уряду Великої Британії знову сколихнув ЗМІ та соціальні мережі

Нардеп Копитін: Закиди Тимошенко на мою адресу безпідставні

Бюджетна комісія Київради не підтримала рішення про фіндопомогу киянам та комунальникам, заявяють у "Євросолідарності"

Туск: Саме Росія відхилила мирний план, підготовлений США, а не Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА