Інтерфакс-Україна
15:56 05.09.2018

Київ заявляє про посилення практики репресій і залякування громадян України в окупованому Росією Криму

1 хв читати
Київ заявляє про посилення практики репресій і залякування громадян України в окупованому Росією Криму

 Міністерство закордонних справ України висловлює рішучіший протест у зв'язку із незаконними обшуками будинків і затриманнями громадян України Зареми Куламетової, Ріанни Куламетової, Зеккія Куламетова і Марлена Мустафаєва в окупованому Росією Криму.

Як повідомляє в середу прес-служба МЗС України, приводом для обшуків було використано поширення в соціальних мережах символіки організації "Хізб ут-Тахрір" у 2014 році.

У підсумку, 4 вересня Зеккія Куламетова та Марлен Мустафаєва заарештували на 15 і 12 діб відповідно, а Заремі та Ріанні Куламетовій було призначено штраф

"Поряд із юридичної ницістю таких рішень окупаційних" судів", звертаємо увагу міжнародного співтовариства на подальше посилення практики репресій і залякування громадян України, які проживають на тимчасово окупованих Росією територіях", - зазначено в коментарі українського зовнішньополітичного відомства.

Київ закликає міжнародну спільноту посилити тиск на державу-агресора для припинення Росією порушень прав людини в окупованому Криму та звільненні незаконно утримуваних громадян України.

"Вимагаємо від Російської Федерації як окупаційної влади відмовитися від дискримінації та репресій проти громадян України. Марлен Мустафаєв і Зеккій Куламетов, а також усі інші незаконно утримувані Росією громадяни України мають бути негайно звільнені", - зазначено в коментарі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Нідерландах на виборах у парламент суспільство вибрало стабільність - Климпуш - Цинцадзе

Порошенко під час передачі допомоги ЗСУ звинуватив ДССЗЗІ в тому, що залишила бригади "без очей"

Після підрахунку 99,7% голосів на виборах в Нідерландах дві партії мають майже однаковий результат – ЗМІ

У Нідерландах відкрилися виборчі дільниці на дострокових виборах у парламент

Порошенко закликав зупинити транзит російської нафти через "Дружбу"

Кличко: У Страсбурзі підписали меморандум щодо впровадження Громадських асамблей у містах України

Кличко запросив до України моніторингову місію Ради Європи щодо тиску на органи самоврядування

Україна пропонує ЄС надання їй статус спостерігача у процесі реформування Спільної аграрної політики Євросоюзу - Качка

США очікують від Угорщини відмови від нафти РФ і закликають Китай тиснути на Москву – посол США при НАТО

Міністерства оборони України та Великої Британії домовилися про спільне виробництво дронів-перехоплювачів - Умєров

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА