Інтерфакс-Україна
18:52 06.09.2018

РНБО прийняла основні параметри оборонного бюджету України на 2019 рік, на потреби нацбезпеки буде спрямовано понад 5% ВВП

1 хв читати
РНБО прийняла основні параметри оборонного бюджету України на 2019 рік, на потреби нацбезпеки буде спрямовано понад 5% ВВП

Рада національної безпеки і оборони України (РНБО) затвердила основні параметри оборонного бюджету України на 2019 рік, загалом на потреби сектора нацбезпеки та оборони буде спрямовано понад 5% ВВП.

Як повідомляє прес-служба РНБО, таке рішення було ухвалено на засіданні в четвер.

"Одним із важливих пріоритетів бюджету наступного року за дорученням президента України визначено суттєве збільшення грошового забезпечення військовослужбовців", - наводить слова секретаря РНБО України Олександра Турчинова прес-служба.

За його словами, серед пріоритетних напрямів фінансування на наступний рік заплановано виконання заходів щодо розробки, підготовки виробництва та закупівлі нових зразків озброєння та військової техніки, зокрема сучасного високоточного ракетного озброєння (ракетних систем і комплексів, крилатих ракет), посилення системи протиповітряної оборони держави і можливостей авіації Повітряних сил Збройних сил України.

Передбачається також реалізація державної політики у сфері кібербезпеки, виконання заходів з розвитку та модернізації спецзв'язку та захисту інформації; виконання Національної розвідувальної програми на 2016-2020 роки; посилення контррозвідувального захисту та боротьби з тероризмом і диверсійною діяльністю тощо.

Раніше цього дня президент України Петро Порошенко, відкриваючи засідання РНБО, висловився за підвищення грошового забезпечення українських військовослужбовців щонайменше на 30%, тому що "не лише патріотизм має тримати українського воїна в українській контрактній армії, а й відповідне грошове забезпечення ".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Європейська солідарність" закликала депутатів фракції "Батьківщина" об’єднатись у роботі з відновлення субʼєктності парламенту

Безпека України може визначатися лише із залученням України - Зеленський після розмови зі Стуббом

Дрісколл зустрічається з росіянами в Абу-Дабі для обговорення оновленого мирного плану для України

Расмуссен закликав Європу не чекати на США та розмістити до 20 тис. військ за лінією фронту України й створити повітряний щит

Зеленський і Стармер скоординували позиції перед зустріччю Коаліції охочих

Стубб: Наступні дні будуть вирішальними для наших зусиль щодо досягнення справедливого та тривалого миру в Україні

Ініціативна група "Першого грудня" про заяву президента США: наші козирі – гідність, свобода і солідарність

Умєров: Ми очікуємо на організацію візиту Президента України до США у найближчу можливу дату в листопаді

Макрон вважає, що деякі пункти запропонованого США плану щодо України потребують уточнень

США в рівній мірі взаємодіють з обома сторонами, щоб припинити війну в Україні - Білий дім

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА