Інтерфакс-Україна
19:52 06.09.2018

Без виконання угоди про нову назву країни Македонія не зможе вступити в НАТО

1 хв читати
Без виконання угоди про нову назву країни Македонія не зможе вступити в НАТО

Прес-служба Північноатлантичного альянсу повідомила про завершення в четвер дводенного візиту до Македонії генерального секретаря НАТО Єнса Столтенберга, який вказав Скоп'є на важливість реалізації угоди з Грецією щодо зміни назви країни.

"Двері НАТО відкриті, але тільки народ цієї країни може вирішити, увійти в них. Так що ваше майбутнє в ваших руках", - наводяться на сайті альянсу слова генсека організації, сказані ним під час виступу в Македонії.

Є.Столтенберг підкреслив, що для країни "не буде шляху" до вступу в НАТО без імплементації угоди з Грецією. І зазначив, що це рідкісна можливість, яка представилася, для вирішення даного питання.

Як йдеться в повідомленні прес-служби НАТО, під час свого візиту в Македонію, генеральний секретар основну увагу приділив перспективі членства в альянсі для цієї країни.

У свою чергу, це була можливість для влади Македонії проінформувати главу НАТО про підготовку до майбутнього референдуму за угодою про нову назву країни, сказано в комюніке.

У ньому також нагадується, що на липневому саміті альянсу в Брюсселі керівники країн-союзниць вирішили запросити уряд Македонії почати переговори про вступ в НАТО.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Вибори всіх гілок влади у разі "умовного миру" можуть завершитися колапсом – Арахамія

Арахамія анонсував нову стратегію партії "Слуга народу" в умовах війни та допустив, що покине політику з настанням миру

Угода буде або погана, або дуже погана, або її не буде – глава "Слуги народу" в Раді Арахамія

Порошенко закликав підтримати найменування вулиці на честь Андрія Парубія у центрі Києва

Корнієнко: в умовах війни партія "Слуга народу" має посилювати роботу на місцях і підтримку людей

"Євросолідарність" та "Голос" внесли в Раду законопроєкт про перерозподіл коштів держбюджету-2026 на ЗСУ

Українці найбільше довіряють ЗСУ, ДСНС і добровольцям, найбільша недовіра до Верховної Ради, держапарату та уряду

ЄС не має одностайності щодо фінансування України на 2026-2027рр., тому єдине рішення – "репараційна позика", яке може бути ухвалено кваліфікованою більшістю – дипломат

Навроцький: я маю відчуття, що Зеленський почав сприймати Польщу як щось само собою зрозуміле

Ердоган застеріг РФ і Україну від атак у Чорному морі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА