Інтерфакс-Україна
19:59 11.09.2018

Спецпредставник США Волкер цього тижня відвідає Україну та візьме участь в YES

2 хв читати
Спецпредставник США Волкер цього тижня відвідає Україну та візьме участь в YES

Спеціальний представник Державного департаменту США з питань України Курт Волкер цього тижня відвідає Україну та візьме участь у щорічній зустрічі Ялтинської європейської стратегії (YES) у Києві.

"Цього тижня я їду до Києва для участі в зустрічі про те, як досягти миру для України, і для виступу на щорічній зустрічі YES-2018", - написав К.Волкер на своїй сторінці в мікроблозі Twitter у вівторок.

Як повідомлялося, тема зустрічі YES цього року - "Майбутнє покоління всього". Форум відбудеться 13-15 вересня в Києві. У його роботі візьмуть участь понад 400 провідних політиків, дипломатів, бізнесменів, громадських активістів та експертів із 28 країн світу.

Президент України Петро Порошенко виступить із промовою на відкритті пленарного засідання YES 14 вересня. Завершальна панель першого дня буде присвячена детальному обговоренню питання створення цифрового суспільства з президентом Естонії Керсті Кальюлайд.

Серед спікерів першого пленарного дня: міністр закордонних справ України Павло Клімкін, помічник генерального секретаря НАТО з політичних питань і політики безпеки Алехандро Альваргонзалес, віце-президент Європейської Комісії з питань євро та соціального діалогу, фінансової стабільності, фінансових послуг і Союзу ринків капіталу Валдіс Домбровскіс, екс-прем'єр-міністр Великої Британії Тоні Блер, екс-прем'єр-міністр Франції Мануель Вальс, засновник і виконавчий директор Jigsaw Джаред Коен, винахідник, футуролог Реймонд Курцвейл, філософ і письменник Бернар-Анрі Леві, президент Інституту свободи і демократії Ніл Фергюсон.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Центристи D66 перемагають на дострокових виборах у Нідерландах – ЗМІ

У Нідерландах на виборах у парламент суспільство вибрало стабільність - Климпуш - Цинцадзе

Порошенко під час передачі допомоги ЗСУ звинуватив ДССЗЗІ в тому, що залишила бригади "без очей"

Після підрахунку 99,7% голосів на виборах в Нідерландах дві партії мають майже однаковий результат – ЗМІ

У Нідерландах відкрилися виборчі дільниці на дострокових виборах у парламент

Порошенко закликав зупинити транзит російської нафти через "Дружбу"

Кличко: У Страсбурзі підписали меморандум щодо впровадження Громадських асамблей у містах України

Кличко запросив до України моніторингову місію Ради Європи щодо тиску на органи самоврядування

Україна пропонує ЄС надання їй статус спостерігача у процесі реформування Спільної аграрної політики Євросоюзу - Качка

США очікують від Угорщини відмови від нафти РФ і закликають Китай тиснути на Москву – посол США при НАТО

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА