12:41 12.09.2018

Юнкер пропонує ухвалювати рішення з питань зовнішньої політики ЄС кваліфікованою більшістю

1 хв читати
Юнкер пропонує ухвалювати рішення з питань зовнішньої політики ЄС кваліфікованою більшістю

Голова Єврокомісії Жан-Клод Юнкер виступив за те, щоб пов'язані із зовнішньою політикою питання лідери ЄС могли ухвалювати кваліфікованою більшістю.

"Єврокомісія пропонує, щоб із питань зовнішньої політики використовувалася кваліфікована більшість", - сказав Ж.-К.Юнкер у середу в Страсбурзі.

"Я знову повторю ідею, яку я висловив детально минулого року, щодо того, що ми просуватимемо пропозиції так, щоб у певних сферах, але не абсолютно у всіх сферах зовнішньої політики, ми могли ухвалювати рішення кваліфікованою більшістю під час голосування", - зазначив голова ЄК.

Наразі Рада ЄС для затвердження рішень із питань зовнішньої політики має підтримати ту чи іншу пропозицію одноголосно. У разі ухвалення ідеї Ж.-К.Юнкера у деяких випадках для цього буде достатньо двох третіх голосів.

Голова ЄК наголосив на тому, що Євросоюзу слід проявляти більше єдності під час вираження своєї позиції, пов'язаної із зовнішньою політикою. "Ми маємо просунутися в питанні про те, щоб одноголосно висловлювати свою позицію з питань зовнішньої політики", - сказав Ж.-К.Юнкер.

"Європа має говорити у світі одним, чітким голосом, якщо вона хоче бути почутою", - вважає голова ЄК.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА