Інтерфакс-Україна
11:52 14.09.2018

Заява Лаврова про припинення роботи "нормандського формату" після вбивства Захарченка була сказана зопалу - Кучма

1 хв читати
Заява Лаврова про припинення роботи "нормандського формату" після вбивства Захарченка була сказана зопалу - Кучма

Другий президент України, представник України в Тристоронній контактній групі Леонід Кучма вважає, що заява глави МЗС РФ Сергія Лаврова про припинення роботи "нормандського формату" після вбивства глави "ДНР" Олександра Захарченка була сказана "зопалу" і не має ваги.

"Лавров як заявив, так і скасував. Інші політики, зокрема російські та європейські, говорять інші речі. Це він, як то кажуть, зопалу, нічого іншого не буде. У тому стані, в якому є зараз цей процес на Донбасі, він і буде", - сказав Л.Кучма в кулуарах 15-ї щорічної зустрічі Ялтинської європейської стратегії (YES), організованої Фондом Віктора Пінчука в Києві.

Він також зазначив, що керівники держав "нормандської четвірки" (Німеччина, Франція, Україна, Росія) не підписали Мінські домовленості тому, що були переконані в тому, що ці домовленості не виконуватимуться. "Вони були упевнені, що все, що там записано, виконуватися не буде", - наголосив Л.Кучма.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Апарат Верховної Ради передав "Євросолідарності" підписні листи за відставку уряду того ж дня, як отримав запит

Качка: 2028 рік – реалістичний горизонт завершення переговорів про вступ з ЄС

Буданов анонсував на лютий 2026 року події, які відкриють вікно для миру в Україні

Порошенко передав військовим 15 комплексів «Ай-Петрі»: маємо разом захистити країну

Близько 30 нардепів від "Слуги народу" причетні до підготовки заяви про коаліцію та уряд нацстійкості – Кривошеєв

Арахамія: окремі народні депутати мають право на власні позиції, однак ані фракція, ані партія з подібними заявами не виходила

На форумі ветеранок Кличко оголосив про нові ініціативи для захисниць

Рада увійшла у режим консультацій - Стефанчук

Єврокомісія пропонує створити в ЄС "Військовий Шенген"

Представники "Слуги народу" закликають інші фракції до переговорів про створення коаліції національної стійкості - Потураєв

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА