16:55 14.09.2018

Рішення Верховного суду Лондона дасть змогу по суті розглядати російську агресію проти України - Клімкін

2 хв читати
Рішення Верховного суду Лондона дасть змогу по суті розглядати російську агресію проти України - Клімкін

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що рішення Апеляційного суду Лондона в спорі України та Росії про єврооблігації на $3 млрд дає змогу розглядати по суті російську агресію проти України.

"Усі говорять про нашу перемогу в Апеляційному суді Лондона. І правильно кажуть! Але головне, що тепер лондонський суд зможе по суті розглядати російський тиск і російську агресію проти України. А в його неупередженості, думаю, ніхто не сумнівається", - написав П.Клімкін на своїй сторінці в мікроблозі Twitter у п'ятницю.

У свою чергу прем'єр-міністр України Володимир Гройсман на своїй сторінці в соцмережі Facebook у п'ятницю зазначив: "Справу про "борг Януковича" перед Російською Федерацією повернули до суду першої інстанції. Вимогу Кремля віддати $3 млрд, виданих Києву наприкінці 2013 року, не задоволено. Зате відновлено наше право називати речі своїми іменами".

Раніше цього дня Міністерство фінансів України повідомило, що Апеляційний суд Лондона в своєму рішенні щодо спору України та Росії про єврооблігації на $3 млрд зазначив, що уряд Великої Британії "вважає дії Росії щодо окупації Криму та надання допомоги бойовикам на сході України в протистоянні українській владі прямим порушенням зобов'язань Росії з міжнародного права, зокрема зобов'язань за імперативними нормами, відображеними в статті 2 (4) Статуту ООН ".

"Апеляційний суд зазначив, що обрана Росією тактика суперечить "принципам правосуддя" та є "несправедливою", - зазначає українське фінансове відомство в прес-релізі.

Мінфін зазначає, що одним з мотивів відхилення судом позиції судді Блера в суді першої інстанції, який прийняв російську сторону, стало те, що він не прислухався до захисту України з примусу: "жодна країна не має права використовувати на свою користь власні порушення" міжнародного права.

14 вересня Апеляційний суд Англії відправив на новий розгляд рішення за позовом про стягнення з України на користь Росії заборгованості за євробондами на $3 млрд,

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Львівська облрада ввела мораторій на російськомовний культурний продукт

Указ про введення в дію рішення РНБО щодо припинення договору про дружбу між Україною та Росією набув чинності

Порошенко обговорив із головою парламенту Норвегії звільнення українських політв'язнів у РФ та ситуацію на Донбасі

Новий фейк РФ про МН-17 покликаний відстрочити очікуване під час засідання ГА ООН рішення щодо створення суду за підсумками міжнародного розслідування катастрофи

Жодні чергові "знахідки" Міноборони РФ щодо катастрофи МН17 не допоможуть приховати злочинців - Зеркаль

"Опоблок" не підтримає ініціативу Порошенка про припинення дії договору про дружбу, співпрацю і партнерство між Україною і РФ

Договірно-правову базу між Україною та РФ буде перероблено, зокрема припинить дію договір щодо Азова - Клімкін

Російські дипломати в Україні працюють на спецслужби РФ, упевнений Клімкін

Порошенко ввів у дію рішення РНБО про припинення договору про дружбу між Україною та Росією

Пролонгація закону про особливий статус Донбасу можлива в разі прогресу в питанні звільнення політв'язнів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА