Інтерфакс-Україна
13:34 16.09.2018

У МВС Британії пропонують не вводити санкції проти РФ у "справі Скрипалів" до закінчення Brexit

2 хв читати
У МВС Британії пропонують не вводити санкції проти РФ у "справі Скрипалів" до закінчення Brexit

Заступник глави МВС Великої Британії Бен Воллес заявив британським депутатам, що Лондон не має наміру вводити санкції проти РФ у "справі Скрипалів" аж до завершення процедури Brexit, повідомляє британське видання "Дейлі телеграф".

Він пояснив, що поправку до ухваленого в травні цього року британського закону про санкції, що аналогічна "акту Магнітського", слід задіяти проти РФ тільки після Brexit. Заступник глави МВС заявив про необхідність зачекати, оскільки закон про санкції, частиною якого є ця поправка, дасть можливість створити інші методи санкційного тиску, які не почнуть працювати до кінця Brexit.

Проте, відзначає "Дейлі телеграф", не зрозуміло, який саме термін мався на увазі – вихід Великої Британії з ЄС, що запланований на березень 2019 року, чи завершення перехідного періоду наприкінці 2020 року.

Водночас, за даними "Дейлі телеграф", заяви Б.Воллеса викликали масу критики з боку депутатів-консерваторів.

У 2016 році конгрес США одностайно ухвалив законопроект, що передбачає розширення дії "закону Магнітського" на всі країни світу, а не тільки на РФ. Закон дає повноваження президенту США оновлювати список іноземних громадян, які, на його думку, винні в корупції і порушенні прав людини.

Аналогічні правові акти також ухвалили Канада, Естонія, Литва.

На початку березня 2018 року в британському Солсбері у важкому стані було знайдено екс-співробітника ГРУ Сергія Скрипаля і його дочку Юлію. Британський прем'єр Тереза Мей пізніше заявила в парламенті, що Скрипалі були отруєні нервово-паралітичною речовиною "Новачок" (234), розробленою в РФ. У Москві відкинули ці звинувачення, заявивши, що всю хімічну зброю РФ знищила в 2017 році під контролем Організації із заборони хімічної зброї.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Раді рекомендують ухвалити закон щодо уточнення питання проходження військової служби співработниками розвідорганів - нардеп

Орбан би не переміг, якби вибори відбулися зараз, але до весни ще багато часу - депутат Закарпатської облради Цебер

Центристи D66 перемагають на дострокових виборах у Нідерландах – ЗМІ

У Нідерландах на виборах у парламент суспільство вибрало стабільність - Климпуш - Цинцадзе

Порошенко під час передачі допомоги ЗСУ звинуватив ДССЗЗІ в тому, що залишила бригади "без очей"

Після підрахунку 99,7% голосів на виборах в Нідерландах дві партії мають майже однаковий результат – ЗМІ

У Нідерландах відкрилися виборчі дільниці на дострокових виборах у парламент

Порошенко закликав зупинити транзит російської нафти через "Дружбу"

Кличко: У Страсбурзі підписали меморандум щодо впровадження Громадських асамблей у містах України

Кличко запросив до України моніторингову місію Ради Європи щодо тиску на органи самоврядування

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА