Інтерфакс-Україна
14:22 17.09.2018

Черговий фейк РФ про МН17 підтверджує необхідність посилення інформаційної безпеки в Україні - Парубій

2 хв читати
Черговий фейк РФ про МН17 підтверджує необхідність посилення інформаційної безпеки в Україні - Парубій

В Україні має вже виробитися імунітет до неправдивих заяв Російської Федерації, тому питання інформаційної безпеки є одним із ключових на поточній сесії Верховної Ради, заявив спікер українського парламенту Андрій Парубій.

На брифінгу в понеділок у Києві, відповідаючи на прохання агентства "Інтерфакс-Україна" прокоментувати інформацію від Міністерства оборони РФ про нібито українське походження ракети, яка збила літак рейсу МН17 над Донбасом у 2014 році, А.Парубій сказав: "Це черговий інформаційний фейк. І ми мали б уже отримати імунітет до них. Фактично щотижня з російської пропаганди ми отримуємо потоки інформаційної брехні, завдання яких полягає в одному - (змусити - ІФ) засумніватися. Для них важливо, щоб чорне назвати білим, ввести нас у хаос і сум'яття".

А.Парубій наголосив, що міжнародна комісія, яка складається з найкращих фахівців із різних країн, вивчила й довела, що російські військовослужбовці причетні до катастрофи літака "Боїнг" авіакомпанії Malaysia Airlines, котрий виконував рейс МН17.

"Ця трагедія трапилася за участі та за вказівкою російських військовослужбовців. На превеликий жаль, російська пропаганда у стилі повного перекручування даних ... продовжує діяти з надією, що матиме якийсь успіх в Україні", - сказав спікер парламенту.

На його думку, на такі фейки не варто звертати увагу.

"Нам буде вкрай важливо на цій сесії підійти до питання інформаційної безпеки ... Питання інформаційної безпеки, особливо в рік виборів, на моє переконання, є одним із ключових питань", - додав А.Парубій.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Київська влада роз’яснила підпорядкування структур КМДА та КМВА

Україна висилає двох угорських дипломатів у відповідь на дії Угорщини

РФ веде потужну інформаційну війну проти всієї Європи - депутат Європарламенту Брейза

Заява Росії та Китаю про "усунення корінних причин війни" свідчить про готовність КНР легітимізувати військову агресію під виглядом "безпекових інтересів" - Фріз

Франція планує обслуговувати передані ЗСУ гармати Caesar за рахунок доходів від заморожених активів РФ – Барро

Зеленський: останнім часом у нас дуже активна і продуктивна комунікація з США щодо припинення вогню

Арсеній Яценюк: росіяни повинні нести відповідальність за все, що робить Путін

Канцлер Німеччини Мерц: Україна може стати членом ЄС до членства в НАТО

Канцлер ФРН Мерц заявив, що США не вдасться проводити торговельні переговори з державами ЄС окремо

Китай допомагає РФ вчиняти злочин агресії проти України - Мережко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА