10:35 18.09.2018

НАЗК внесло припис Кернесу на непроведення перевірки подання декларацій чиновниками Харківської міськради

2 хв читати
НАЗК внесло припис Кернесу на непроведення перевірки подання декларацій чиновниками Харківської міськради

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) на своєму засіданні ухвалило рішення про внесення припису Харківському міському голові Геннадію Кернесу у зв'язку з тим, що не було проведено перевірку обов'язкового подання декларацій 18 чиновниками Харківської міськради.

Як повідомляється на офіційному сайті НАЗК, припис про порушення вимог законодавства в частині етичної поведінки, запобігання і врегулювання конфлікту інтересів, інших порушень закону внесено за результатами планової перевірки дотримання вимог закону України "Про запобігання корупції" в Харківській міській раді, проведеної 1-30 серпня 2018 року.

"Національне агентство встановило порушення вимог ч. 2 ст. 49 закону ... в частині нездійснення перевірки посадовими особами виконавчих органів Харківської міської ради факту подання 18 суб’єктами декларування, які працюють (працювали) в Харківській міській раді, декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та відповідно неповідомлення Національного агентства про випадки неподання та несвоєчасного подання таких декларацій", - ідеться в повідомленні.

Відповідно до припису, НАЗК вимагає провести службове розслідування з метою виявлення причин та умов, що сприяли невиконанню посадовими особами виконавчих органів Харківської міської ради вимог частини другої статті 49 Закону України "Про запобігання корупції" та за результатами службового розслідування вжити заходів у встановленому законом порядку. Припис агентства є обов'язковим до виконання.

"За невиконання припису керівник органу, підприємства, установи, організації несе відповідальність, передбачену статтею 188-46 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Про виконання припису посадова особа, якій його адресовано, зобов’язана повідомити Національне агентство упродовж десяти робочих днів з дня його одержання", - зазначили в НАЗК.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Джонсон заявив Путіну про неможливість нормалізації відносин, поки РФ не відмовиться від "дестабілізуючих дій"

Макрон стурбований перекиданням протурецьких найманців до Триполі

Генсек ООН закликав до ефективного і контрольованого припинення вогню в Лівії

Українські дипломати вимагають від британської поліції виключити тризуб з антитерористичного посібника

У Берліні відкрилася міжнародна конференція стосовно Лівії

Канцлер і глава МЗС Німеччини перед конференцією стосовно Лівії провели зустрічі з главами протиборчих лівійських сторін

Порошенко скасував поїздку до Швейцарії, очікує вручення повісток ДБР згідно з нормами КПК - "Євросолідарність"

Депутат ОПЗЖ Лукашев: Закон Про освіту не працюватиме повною мірою без належного фінансування

Сенатори-демократи закликали Еспера не виділяти кошти на будівництво стіни на кордоні з Мексикою

Українська делегація в ПАРЄ продовжить роботу

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА