Інтерфакс-Україна
13:11 20.09.2018

Кравчук хоче вийти з Конституційної комісії

1 хв читати
Кравчук хоче вийти з Конституційної комісії

Перший президент України Леонід Кравчук заявив про свій вихід із Конституційної комісії, передає інтернет-видання "Лівий берег".

"Я написав заяву про вихід зі складу Конституційної комісії, оскільки вона фактично не працює. Сьогодні це формальний орган", - сказав Л.Кравчук.

Він також повідомив, що Конституційна комісія не обговорювала законопроект президента України Петра Порошенка про внесення змін до Конституції щодо закріплення європейського і євроатлантичного курсу країни.

"А це вкрай важливе питання. Документ, поданий президентом до парламенту, не був наданий нам, не виносився на обговорення. Тому я подумав і вирішив, що таке вибіркове ставлення до Конституційної комісії є неприпустимим", - зазначив Л.Кравчук.

Як повідомлялося, П.Порошенко створив Конституційну комісію і затвердив її персональний склад у 2015 році.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Євросолідарність" наполягає на зустрічі президента з усіма фракціями та виключення з переговорної групи по "мирній угоді" скомпрометованих осіб

Більшість українців вважає, що за час повномасштабного вторгнення рівень корупції в Україні збільшився – опитування

Більшість українців вважають, що події в державі розвиваються в неправильному напрямку, і підтримують відставку Кабміну – опитування

Порошенко на позачерговому саміті ЄНП: мир не може бути побудований на легалізації агресії

Україна формує нову систему переходу від військової служби до цивільного життя – нардеп Тарасенко

"Європейська солідарність" закликала депутатів фракції "Батьківщина" об’єднатись у роботі з відновлення субʼєктності парламенту

Безпека України може визначатися лише із залученням України - Зеленський після розмови зі Стуббом

Дрісколл зустрічається з росіянами в Абу-Дабі для обговорення оновленого мирного плану для України

Расмуссен закликав Європу не чекати на США та розмістити до 20 тис. військ за лінією фронту України й створити повітряний щит

Зеленський і Стармер скоординували позиції перед зустріччю Коаліції охочих

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА