Інтерфакс-Україна
08:28 24.09.2018

Юнкер і Федеріка Могеріні обговорили з Гутеррішем реформу ООН

1 хв читати
Юнкер і Федеріка Могеріні обговорили з Гутеррішем реформу ООН

Актуальні міжнародні проблеми, включаючи принцип багатосторонності і реформування ООН обговорили в Нью-Йорку "на полях" 73-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН генсек організації Антоніу Гутерріш, голова Єврокомісії Жан-Клод Юнкер і глава дипломатії ЄС Федеріка Могеріні.

"Ми тут, щоб сказати, що багатосторонній підхід не помер, його потрібно підтримувати - це єдиний наявний у нас шанс, щоб сформувати таке майбутнє земної кулі, яке було б прийнятним для всіх зацікавлених сторін", - заявив під час зустрічі Юнкер, слова якого наводяться в комюніке Єврокомісії, поширеному в Брюсселі в ніч на понеділок".

Європейська комісія також підкреслила, що "в період безпрецедентних і невідкладних глобальних викликів ООН і ЄС продовжують спільно діяти в якості позитивних сил заради змін з метою підтримки і відновлення повної прихильності принципам багатосторонності і глобального порядку, заснованого на правилах".

"У мінливій ​​картині світу здійснення реформи системи ООН має вирішальне значення. Європейський союз прихильний зміцненню і подальшому розвитку багатосторонньої системи з реформованої ООН в її основі", - йдеться в повідомленні ЄК.

Окрім того, на думку сторін, 70 річниця прийняття Загальної декларації прав людини - це "можливість підтвердити прихильність обох організацій захисту прав людини і основних свобод у всьому світі".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Європейська солідарність" закликала депутатів фракції "Батьківщина" об’єднатись у роботі з відновлення субʼєктності парламенту

Безпека України може визначатися лише із залученням України - Зеленський після розмови зі Стуббом

Дрісколл зустрічається з росіянами в Абу-Дабі для обговорення оновленого мирного плану для України

Расмуссен закликав Європу не чекати на США та розмістити до 20 тис. військ за лінією фронту України й створити повітряний щит

Зеленський і Стармер скоординували позиції перед зустріччю Коаліції охочих

Стубб: Наступні дні будуть вирішальними для наших зусиль щодо досягнення справедливого та тривалого миру в Україні

Ініціативна група "Першого грудня" про заяву президента США: наші козирі – гідність, свобода і солідарність

Умєров: Ми очікуємо на організацію візиту Президента України до США у найближчу можливу дату в листопаді

Макрон вважає, що деякі пункти запропонованого США плану щодо України потребують уточнень

США в рівній мірі взаємодіють з обома сторонами, щоб припинити війну в Україні - Білий дім

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА