Інтерфакс-Україна
08:17 29.09.2018

"Нормандська четвірка" обговорює плани місії ООН на Донбасі

1 хв читати
"Нормандська четвірка" обговорює плани місії ООН на Донбасі

Усі зусилля учасників "нормандського формату" спрямовані на розробку проекту можливої миротворчої місії ООН на Донбасі, заявив глава МЗС ФРН Хайко Маас.

"Разом з Францією, Росією та Україною ми активно працюємо над тим, щоб реалізувати мінські домовленості. У центрі нашої уваги знаходяться давно досягнуті заходи щодо стабілізації перемир'я. Всі зусилля і всі наші роздуми залишаються спрямованими на формування можливої місії ООН для сходу України", - сказав Х.Маас, виступаючи в п'ятницю на Генасамблеї ООН.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Міністерства оборони України та Великої Британії домовилися про спільне виробництво дронів-перехоплювачів - Умєров

Мелоні на засіданні Коаліції охочих наголосила на важливості єдності Європи та США

Зеленський: Тиск на російську нафту – це інструмент для закінчення війни

Питання використання заморожених актививів РФ має бути вирішено до Святвечора – прем’єр-міністерка Данії

Україна та партнери не шукають способу, як зупинити війну без США – Зеленський

Прем’єр Нідерландів вважає, що голландський парламент погодився б у питанні далекобійної зброї для України

Зеленський сподівається, що ЄС зможе прийняти практичне рішення щодо використання заморожених росактивів до кінця 2025 р.

Стармер: Британія збільшує програму, щоб надати Україні 5 тис. ракет багатоцільового призначення

Канада готова відновити торговельні переговори з США, як тільки Вашингтон буде готовий - Карні

Рютте знову схвально відгукнувся про пропозицію Трампа для України та Росії зупинитися там, де вони є

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА