Інтерфакс-Україна
14:33 01.10.2018

Петиція щодо телеканалів "112 Україна" і NewsOne зібрала рекордну кількість голосів

2 хв читати
Петиція щодо телеканалів "112 Україна" і NewsOne зібрала рекордну кількість голосів

Петиція "Припинити антиукраїнську діяльність телеканалу "112 Україна" і Newsone на сайті Верховної Ради достроково набрала достатню кількість підписів і буде передана на розгляд профільного комітету парламенту, заявляє голова Верховної Ради Андрій Парубій.

"Що стосується петиції: так, петиція, що стосується інформаційної безпеки, набрала на сьогоднішній день рекордну кількість голосів... Згідно з нашим законодавством, після того, як петиція набрала необхідну кількість голосів, я дав доручення на погоджувальній раді комітету, щоб він підготував пропозиції, які можуть стати або проектом постанови, або проектом закону, після того, як ці пропозиції будуть готові, я теж їх невідкладно поставлю на розгляд Верховної Ради", - повідомив А.Парубій на брифінгу в Києві.

Він наголосив, що питання інформаційної безпеки України є не менш важливим, ніж питання безпеки військової. А.Парубій зазначив, що частину інформаційного простору України використовує Російська Федерація.

Як повідомляється на сайті Верховної Ради, електронна петиція "Припинити антиукраїнську діяльність телеканалу "112 Україна" і "Newsone" з 20 вересня станом на 1 жовтня набрала понад 25 тис голосів, при тому, що дата завершення збору підписів - 20 грудня. Статус петиції наразі зазначено: "на розгляді (з 1 жовтня 2018 року)".

У тексті петиції зазначається, що в ефірах цих телеканалів "дедалі частіше знаходять притулок політичні діячі, які, майже не ховаючись, за повного потурання ведучих, поширюють брехню про ЗСУ, використовують прийоми військової пропаганди проти України і українців". "Народні депутати України мають виступити як єдиний фронт і обрубати ворогові всі можливості вкладати в голови українців ворожу пропаганду, щоб уберегти нашу землю, наш народ і самих себе... Вимагаємо вжити всіх необхідних заходів у межах повноважень та у рамках чинного законодавства, щоб в найкоротший термін припинити ліцензійну діяльність телеканалів "112 Україна" і NewsOne", - йдеться в документі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Корнієнко: в умовах війни партія "Слуга народу" має посилювати роботу на місцях і підтримку людей

"Євросолідарність" та "Голос" внесли в Раду законопроєкт про перерозподіл коштів держбюджету-2026 на ЗСУ

Українці найбільше довіряють ЗСУ, ДСНС і добровольцям, найбільша недовіра до Верховної Ради, держапарату та уряду

ЄС не має одностайності щодо фінансування України на 2026-2027рр., тому єдине рішення – "репараційна позика", яке може бути ухвалено кваліфікованою більшістю – дипломат

Навроцький: я маю відчуття, що Зеленський почав сприймати Польщу як щось само собою зрозуміле

Ердоган застеріг РФ і Україну від атак у Чорному морі

Обмеження гарантій безпеки для України в часі ще не обговорювалося – Зеленський

Зеленський провів спільну зустріч із премʼєром Нідерландів, президенткою Молдови та Генсеком Ради Європи

Поки що нічого не вказує на готовність Путіна зробити крок до миру, важливо продовжувати військову підтримку України - прем'єр Нідерландів

Українська делегація поїде в США після американсько-російських контактів на вихідних чи трохи пізніше – Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА