15:42 02.10.2018

ВР удосконалила процедуру екстрадиції правопорушників з України

1 хв читати
ВР удосконалила процедуру екстрадиції правопорушників з України

Верховна Рада схвалила в другому читанні імплементацію в законодавство України положень III та IV додаткових протоколів Європейської конвенції про видачу правопорушників.

За відповідний законопроект про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України у зв'язку з ратифікацією III та IV протоколів до Європейської конвенції про видачу правопорушників у другому читанні у вівторок проголосували 230 народних депутатів.

Як зазначено в пояснювальних документах до законопроекту, зміни спрямовані на вдосконалення наявної процедури екстрадиції правопорушників з України, яких розшукують компетентні органи іноземної держави для проведення розслідування в кримінальній справі або виконання вироку.

Згідно з ухваленим законом, особа, щодо якої здійснюється екстрадиція, отримує право просити застосувати до неї спрощений порядок видачі одразу ж після затримання з огляду на перебування в міжнародному розшуку, не очікуючи надходження формального запиту про її екстрадицію.

Закон визначає, що спрощений порядок видачі правопорушників не застосовується у разі притягнення особи до кримінальної відповідальності чи відбування покарання на території України, якщо є підстави вважати, що видача може суперечити інтересам захисту національної безпеки України або що розшукувана особа є громадянином України.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Зеленський відзначає зацікавленість України в підписанні зі Словаччиною угоди, яка дасть змогу відновити роботу аеропорту в Ужгороді

Зеленський подякував Словаччині за гуманітарну допомогу для боротьби з коронавірусом

Мінреінтеграції розпочало роботу над проектом стратегії економічного відновлення Донбасу

Депутат Корявченков ("Юзик") задекларував 627 тис. грн доходу за 2019 рік і $100 тис. готівки, вніс 300 тис. грн до виборчого фонду Зеленського

Азія може зайняти домінуючі позиції в світі в 21-му столітті

Африка буде в центрі уваги Ради експортерів та інвесторів при МЗС - Кулеба

МЗС Грузії не назвало терміни повернення посла до Києва, подальші кроки залежать від дій України

Разумков сподівається на розширення співпраці між парламентами України та Швеції

Зеленський з нагоди 80-річчя Українського конгресового комітету Америки подякував організації за відстоювання інтересів України

Зеленський привітав Нетаньягу з формуванням уряду єдності, Нетаньягу запросив його до Ізраїлю

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА