Інтерфакс-Україна
12:22 04.10.2018

Порошенко подякував парламентаріям за пролонгацію дії закону про особливий порядок місцевого самоврядування в ОРДЛО

1 хв читати
Порошенко подякував парламентаріям за пролонгацію дії закону про особливий порядок місцевого самоврядування в ОРДЛО

Президент України Петро Порошенко висловив подяку народним депутатам за підтримку законодавчої ініціативи, якою особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей (ОРДЛО) буде введено з дня набуття чинності відповідного закону на термін до 31 грудня 2019 року.

"Дякую народним депутатам за підтримку законопроекту щодо продовження дії закону про особливий порядок самоврядування окупованих територій Донецької та Луганської областей до 31 грудня 2019 року", - написав П.Порошенко на своїй сторінці в акаунті в Twitter у четвер удень.

"Продовження дії закону про особливий порядок самоврядування окупованих територій Донецької та Луганської областей необхідний для збереження міжнародного санкційного тиску на РФ, а також для створення необхідних умов для розгортання миротворчої операції ООН", - пізніше додав президент.

На ранковому пленарному засіданні Верховної Ради у четвер, 4 жовтня, 245 народних депутатів підтримали продовження дії закону про особливий порядок місцевого самоврядування в ОРДЛО до кінця 2019 року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Атаки РФ на американське підприємство в Україні та Польщу залишились без належної відповіді – Келлог

Сікорський поки не бачить підстав для розриву дипвідносин з РФ

МЗС Чехії викликає російського посла для пояснень

Відносна більшість українців за демократію, але під час війни тяжіють до наявності сильного лідера, – соцопитування КМІС

Депутат Європарламенту Ґалер закликав розчистити шлях України до членства в ЄС, а Україну припинити санкції проти опозиції

ЄС готує 19-й пакет санкцій проти РФ у тісній координації із США - Кошта

МЗС України на заяви Навроцького: обговорення майбутнього членства України в НАТО та ЄС не є передчасним

Навроцький: Україна у стані війни не може вступати до НАТО, питання членства у ЄС - передчасне

Європарламент вшанував памʼять Андрія Парубія

Україна та Єврокомісія розпочали скринінг за останнім переговорним Кластером

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА