Інтерфакс-Україна
13:43 04.10.2018

Україна довела відданість урегулюванню війни на Донбасі, пролонгувавши закон про особливий статус ОРДЛО - Дюмон

1 хв читати
Україна довела відданість урегулюванню війни на Донбасі, пролонгувавши закон про особливий статус ОРДЛО - Дюмон

Посол Франції в Україні Ізабель Дюмон схвалила продовження Верховною Радою дії закону про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей (ОРДЛО).

"Схвалюю продовження парламентом дії закону України "Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей", що доводить відданість України врегулюванню війни на Донбасі", - написала І.Дюмон в своєму акаунті в Twitter у четвер удень.

Раніше в четвер Верховна Рада підтримала президентську законодавчу ініціативу, якою особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей (ОРДЛО) буде продовжено до 31 грудня 2019 року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Київська влада роз’яснила підпорядкування структур КМДА та КМВА

Україна висилає двох угорських дипломатів у відповідь на дії Угорщини

РФ веде потужну інформаційну війну проти всієї Європи - депутат Європарламенту Брейза

Заява Росії та Китаю про "усунення корінних причин війни" свідчить про готовність КНР легітимізувати військову агресію під виглядом "безпекових інтересів" - Фріз

Франція планує обслуговувати передані ЗСУ гармати Caesar за рахунок доходів від заморожених активів РФ – Барро

Зеленський: останнім часом у нас дуже активна і продуктивна комунікація з США щодо припинення вогню

Арсеній Яценюк: росіяни повинні нести відповідальність за все, що робить Путін

Канцлер Німеччини Мерц: Україна може стати членом ЄС до членства в НАТО

Канцлер ФРН Мерц заявив, що США не вдасться проводити торговельні переговори з державами ЄС окремо

Китай допомагає РФ вчиняти злочин агресії проти України - Мережко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА