Інтерфакс-Україна
09:36 05.10.2018

Турчинов: Рішення ВР щодо телеканалів "112. Україна" та NewsOne стосується лише їхніх засновників

2 хв читати
Турчинов: Рішення ВР щодо телеканалів "112. Україна" та NewsOne стосується лише їхніх засновників

Секретар Ради національної безпеки та оборони України Олександр Турчинов зазначає, що звернення Верховної Ради до РНБО про застосування санкцій проти компаній, які входять до структури власності телеканалів "112. Україна" та NewsOne, стосується тільки їхніх засновників.

"Український парламент має право звернутися до РНБО з ініціативою впровадження санкцій, і він діяв у межах своїх повноважень. Ми поки що не отримували офіційного тексту цього рішення, але те, що обговорювалося, свідчить про те, що санкції буде спрямовано саме проти засновників цих каналів", - сказав О.Турчинов журналістам на брифінгу в четвер у Києві.

Він зазначив, що в телеканалів "112. Україна" та NewsOne складна структура власності, але в ній, за його словами, "безумовно, є нерезиденти" України. "В законі є позиції, коли санкції можуть застосовуватися і до українських юридичних осіб. Ідеться про терористичну діяльність, а пропаганда тероризму є складовою частиною терористичної діяльності", - додав О.Турчинов.

Секретар РНБО зазначив, що не бачить жодних перешкод для того, щоб РНБО оперативно розглянула звернення Верховної Ради.

Раніше цього дня Верховна Рада України затвердила постанову про схвалення пропозицій щодо застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) (проект №9157).

Згідно з додатком до постанови, санкції мають стосуватися ТОВ "Аріадна ТВ", ТОВ "Новий формат ТВ", ТОВ "ТВ Вибір", ТОВ "Телерадіокомпанія "112-ТВ", ТОВ "Лідер ТВ", ТОВ "Партнер ТВ" і ТОВ "Новини 24 години".

За інформацією на сайті телеканалів, остання в цьому переліку компанія - ТОВ "Новини 24 години" - зазначена в структурі власності каналу NewsOne, решта шість юридичних осіб зазначені в структурі власності телеканалу "112. Україна".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Конференція URC2025 в Римі продемонструвала високий рівень підтримки України - Зеленський

Партія "ГОЛОС" заявляє про "політичну розправу" над Шабуніним

Рубіо про зустріч Трампа та Сі: "Я думаю, що шанси високі"

Трамп про черговий удар по Україні: Я знаю. Ви побачите, що відбуватиметься далі

Україна цінує діалог з Мінкультури Польщі для деполітизації питання вшанування пам’яті жертв Волинської трагедії - Точицький

МЗС України не відомо про "новий підхід" РФ до врегулювання війни в Україні, про який повідомив Рубіо після зустрічі з Лавровим

Раді пропонують змінити виборче законодавство з урахуванням сучасних викликів

Європартнери почали формування фонду зменшення ризиків для ВДЕ в Україні з першого внеску від ЄС в EUR180 млн – ЄБРР з URC-2025

ТЕКСТ: Заява лідерів Великої Британії, Франції та України за підсумками зустрічі коаліції охочих

Поки Путін відмовляється від миру, ми мобілізуємо більше підтримки для України - Стармер

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА