Інтерфакс-Україна
16:23 05.10.2018

Україна і Грузія підписали угоду про режим перетину кордону з ID-картками

1 хв читати
Україна і Грузія підписали угоду про режим перетину кордону з ID-картками

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман і прем'єр-міністр Грузії Мамука Бахтадзе підписали угоду про взаємне скасування візових вимог і перетин громадянами України і Грузії спільного кордону за ID-картками.

"Разом із прем'єр-міністром Грузії Мамука Бахтадзе підписуємо угоду про взаємне скасування візових вимог", - написав В.Гройсман на своїй сторінці в соцмережі Facebook у п'ятницю.

Він зазначив, що угодою передбачено, що громадяни України зможуть подорожувати до Грузії на підставі внутрішніх паспортів у формі ID-карт, що містять безконтактний електронний носій.

Як повідомлялося, 19 вересня уряд України схвалив угоду з Грузією про поїздки за ID-картками. Документ передбачає, що громадяни України зможуть відвідувати Грузію на підставі внутрішніх паспортів у формі ID-карт, які містять безконтактний електронний носій.

Згодом можливість укладення аналогічної угоди обговорили директор департаменту консульської служби Міністерства закордонних справ України Сергій Погорельцев і начальник управління із консульських справ Міністерства закордонних справ і європейської інтеграції Молдови Серджіу Одайник.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Військовим у Чернівцях заборонили приймати техніку від Порошенка

Макрон та Стармер проведуть нову зустріч "коаліції охочих"

Орбан звинуватив Україну у підготовці до впливу на вибори 2026 року та діяльність її спецслужб в країні

Україні потрібна постійна оборонна та військова підтримка - заява парламентаріїв країн Європи

Зеленський мав аудієнцію у короля Данії

МЗС України запросило посла Угорщини у зв’язку із недружніми заявами угорської сторони

NAUDI підтримує ідею правового режиму "Defence City"

Зупинка поставок зброї зі США Україні свідчить про неузгодженість дій всередині американського політикуму – Климпуш-Цинцадзе

Зеленський і президент Єгипту доручать розпочати підготовку угоди про преференційну торгівлю

Україна на всіх робочих рівнях з'ясовує зі США деталі по постачанню оборонної підтримки - Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА